Hein baalt: "Hij hoort bij de betere van de competitie"

door
Hein baalt:

RSC Anderlecht vat Play-Off met hernieuwde moed aan en kan zondag zelfs naderen tot op drie punten van leider Club Brugge. Maar toch heeft coach Hein Vanhaezebrouck de nodige kopzorgen. RSCA moet Play-Off I immers aanvatten met een pak geblesseerde sterkhouders.


Hoewel er de voorbije weken hoopgevende berichten circuleerden, zal Paars-Wit de nacompetitie moeten aanvatten zonder belangrijke spelers als Kara, Najar en Onyekuru. En daar is nu ook nog eens de afwezigheid van Dennis Appiah bijgekomen, die door een operatie een kruis moest maken over zijn seizoen. "De blessure van Appiah is een aderlating. Hij behoort tot de betere rechtsachters in de competitie en heeft al ervaring in de PO's", baalde Vanhaezebrouck op zijn persbabbel van vrijdagmiddag.

Zondag tegen AA Gent is ook Adrien Trebel er niet bij wegens schorsing. De spoeling bij RSCA wordt zo wel heel dun. "Ik hoop dat er niet te veel meer gebeurt en dat we gespaard blijven van extra blessures. We zijn gewapend, maar er mag niet te veel meer gebeuren. Anders geraken we in de problemen."

POLL: Gezien de samenstelling van de huidige kern is RSCA niet sterk genoeg om Club te bedreigen ...

Meest recent

Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe verrassende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

18
18
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

44
44
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

38
38
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

97
97
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

65
65
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

186
186
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

25
25
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

406
406
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

588
588
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

174
174
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

362
362
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

677
677
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

239
239
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

125
125
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

372
372
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

57
57
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

207
207
Leko slaat mea culpa na bizarre uitspraak: "Wie mij kent…"

Standard opent zijn Europe Play-Offs met een thuisduel tegen KV Mechelen. De Rouches starten als ...

103
103
Pocognoli deelt goed én slecht nieuws mee

Union SG opent zijn Play-Offs met een duel tegen Royal Antwerp FC. Winnen is de boodschap als de ...

68
68
Hayen schept duidelijkheid: Ordonez klaar voor Anderlecht?

Club Brugge heeft een aantal spelers die met kwaaltjes terugkeerden van de interlandperiode.,Er ...

167
167

Meer sportnieuws