'Barça legt 200 miljoen klaar voor drie topaanwinsten'

door
'Barça legt 200 miljoen klaar voor drie topaanwinsten'

FC Barcelona heeft zaterdag beslag gelegd op de Copa del Rey en is bovendien op weg naar het kampioenschap in de Primera División. Desondanks gaan de Catalanen zich hoogstwaarschijnlijk extra versterken komende zomer. Zo maakt het medium Don Balón gewag van drie inkomende transfers.


Het bestuur van de grootmacht zou meer dan 200 miljoen euro opzijgezet hebben voor de komst van drie spelers. Allereerst moet Antoine Griezmann de overstap maken van Atlético Madrid naar het Camp Nou-stadion. De Fransman heeft een transferclausule in zijn contract waardoor hij voor 100 miljoen euro mag vertrekken, dus wat dat betreft valt er niet te onderhandelen.

Het medium schrijft echter dat Barça ook Marcos Alonso van Chelsea en Matthijs de Ligt van Ajax wil vastleggen. De vraagprijs van de Blues voor de multifunctionele Spanjaard is onbekend, maar het lijkt er niet op dat men hem zonder slag of stoot zal wil laten gaan. De Nederlander kost op zijn beurt tussen de 40 en 60 miljoen euro, waardoor aangenomen mag worden dat Barcelona in totaal meer dan 200 miljoen euro kwijt zal zijn. Dat willen de Catalanen bekostigen door enkele spelers te lozen, waaronder André Gomes en Paco Alcácer.

POLL: Barça heeft vooral nood aan defensieve versterking ...

Meest recent

Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

1
1
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

14
14
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

16
16
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

162
162
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

20
20
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

184
184
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

29
29
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

102
102
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

35
35
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

271
271
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

136
136
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

240
240
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

67
67
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

209
209
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

521
521
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

45
45
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

301
301
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

442
442
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

79
79
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

273
273

Meer sportnieuws