Van Wijk hard voor Mechelse fans: "Hopelijk worden rotte appels eruit gepikt"

door
Van Wijk hard voor Mechelse fans:

KV Mechelen heeft zijn eerste wedstrijd in 1B niet winnend kunnen afsluiten. Een bewogen topper op het veld van OH Leuven eindigde uiteindelijk op 1-1. Een late goal van Cornet bezorgde Malinwa nog een punt, maar de partij werd vooral ontsierd door incidenten met Mechelse fans.


En dat zat ook Dennis van Wijk hoog. "Ik hoop dat die enkelingen geïdentificeerd worden en eruit gepikt worden. Maar ik ben wel trots op alle andere supporters. Zij kiezen altijd voor het positieve: ze staan achter de ploeg, komen hier met duizenden naar de match nadat ze gedegradeerd zijn én zitten binnen twee weken weer met z’n 14.000 in ons stadion. Dat mag ook even benadrukt worden. En niet die enkele rotte appels die er nu voor zorgden dat we niet konden voetballen", haalt de trainer uit op de website van de club.

Ook over zijn ploeg was de Nederlander niet tevreden. "
Ons niveau was niet wat we kunnen brengen. Enerzijds speelde de warmte een rol, anderzijds was er veel inzet voor deze eerste wedstrijd tussen twee favorieten voor promotie. We waren niet nerveus, maar het liep tijdens de wedstrijd niet zoals het hoorde. De beslissingen zorgden, ook bij mij, voor irritatie. Daardoor voetbalden we lange tijd nauwelijks."

POLL: Zal KV Mechelen beter moeten doen om kampioen te worden?

Meest recent

Prachtige beelden: Preud'homme keert terug bij Benfica

Sinds enkele jaren is Michel Preud'homme onofficieel op pensioen. De 66-jarige ex-trainer lijkt niet ...

66
66
Kater voor Antwerp: "Moeten hier lessen uit trekken"

Antwerp had zaterdagavond een uitstekende zaak kunnen doen in de strijd om Play-Off I en de derde ...

55
55
Barça moet zwoegen maar herovert koppositie wel

FC Barcelona heeft zaterdag zijn koppositie weer ingenomen in La Liga. Het had die even moeten ...

13
13
Antwerp geeft in slotseconden zege nog weg tegen OHL

Voor de eerste keer sinds oktober leek Antwerp nog eens een tweede zege op rij te pakken en zo een ...

93
93
'Diawara verbaast na vertrek bij Anderlecht met nieuwe club'

Voor Anderlecht was de wintermercato zeer druk, vooral aan inkomende zijde. Paars-Wit liet echter ...

241
241
Oude bekende nekt Club NXT, RSCA Futures geven zege nog weg

In de Challenger Pro League heeft Lokeren-Temse een uitstekende zaak gedaan in de strijd om het ...

139
139
Westerlo panikeert niet: "Blijven geloven in Play-Off II"

De strijd om het behoud in de Jupiler Pro League blijft razend spannend. Ook Westerlo zal in de ...

44
44
Opluchting voor Charleroi: "Dit was onze belangrijkste zege"

Mathematisch is het nog niet helemaal zeker, maar op drie speeldagen van het einde van de reguliere ...

18
18
Kuyt baalt enorm: "Dit is een zware teleurstelling"

Beerschot is al een tijdje zeker dat het straks aan de bak zal moeten in de Relegation Play-Off, ...

102
102
Tielemans legt Chelsea over knie, schietoefeningen Dortmund

In de Premier League mengt het Aston Villa van Youri Tielemans zich weer volop in de strijd om de ...

71
71
Charleroi draait Westerlo een loer en is zo goed als veilig

Rik De Mil heeft zijn oude club een loer gedraaid. De trainer zag zijn Charleroi immers in Westerlo ...

33
33
Antwerp - OHL: De Roeck voert drie wissels door

Royal Antwerp FC speelt vanavond om 20u45 in eigen huis tegen Oud-Heverlee Leuven. Dat is een ...

140
140
Debutant bij Beerschot: "Waarom ik naar het Kiel kwam?"

Beerschot blijft povere resultaten op de mat leggen. De Kielse Ratten trokken naar FCV Dender en ze ...

91
91
Dender gelukkig, maar ook weer niet: "Toch zuur gevoel"

FCV Dender pakte met tien spelers een punt tegen Beerschot. Ze speelden een uur met een man minder, ...

26
26
Blijven Patris & co? Tateishi geeft stand van zaken

STVV is een elftal dat heus wel de nodige kwaliteit heeft, maar ze staan wel onderaan. Dat zorgt dus ...

83
83
Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

168
168
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

331
331
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

39
39
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

41
41
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

71
71

Meer sportnieuws