RSCA'er komt boven water en dwingt nationale selectie af

door
RSCA'er komt boven water en dwingt nationale selectie af

De interlandperiode komt er stilaan terug aan. Veel Belgische clubs zien hun spelers dan naar alle kanten van de aardbol vertrekken. Bij Anderlecht wordt na James Lawrence bij Wales, nu ook Kenny Saief opgeroepen voor de nationale ploeg van de Verenigde Staten.


Saief telt nog maar 3 caps voor de VS, hij doorliep de nationale jeugdreeksen bij de Israëlische nationale teams. Bij Anderlecht groeide hij nog niet uit tot een vaste basisspeler, alhoewel Hein Vanhaezebrouck hem een erg nuttige speler vindt.

Sinds hij het begin van het seizoen miste door een blessure maakte Saief de laatste tijd wel meer speelminuten bij Anderlecht. Tijdens de vorige interlandperiode zat de ex-Buffalo ook al in de selectie van de VS. Tegen Colombia maakte hij het uur vol, tegen Peru speelde hij geen enkele minuut.


POLL: Is Saief een speler voor Anderlecht?

Meest recent

Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

0
0
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

18
18
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

123
123
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details bekend'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

109
109
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

323
323
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

195
195
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

243
243
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

224
224
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

756
756
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

45
45
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

369
369
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

307
307
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

280
280
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

115
115
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

122
122
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

378
378
Antwerp roept ferme waarschuwing richting Anderlecht

RSC Anderlecht is onder Besnik Hasi aan de beterhand in de Play-Offs. Tegen KAA Gent pakte Paars-Wit ...

379
379
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De ...

433
433
Fink gooit handdoek en is verschroeiend voor KRC Genk

KRC Genk begint in de Champions Play-Offs plots elke speeldag punten te verliezen. De Limburgers ...

745
745
'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

781
781

Meer sportnieuws