Duivels blijven voor Braziliaanse nachtmerries zorgen: "Diep litteken"

door
Duivels blijven voor Braziliaanse nachtmerries zorgen:

Het kalenderjaar 2018 zal bij de Belgische voetballiefhebber veel goede herinneringen opbrengen. Vooral de legendarische WK-wedstrijd tegen Brazilië zal niet snel vergeten worden. Dat geldt ook voor de Goddelijke Kanaries, maar dan wel in negatieve zin.


De uitschakeling tegen de Rode Duivels kwam namelijk bijzonder hard aan in het Braziliaanse kamp. Onder meer bij spits Gabriel Jesus, die het tornooi daardoor afsloot zonder één doelpunt te kunnen scoren. "De eliminatie was een gigantische klap voor ons allemaal, maar zeker voor mij. Ik ging naar het WK als sleutelspeler en keerde terug zonder goals. Dat doet wat met je", erkent Jesus tegenover Globo Esporte.

Ondertussen schittert de aanvaller weer bijna wekelijks bij Manchester City, maar dat tegenvallende WK blijft bij hem wringen. "Het is een diep litteken. Mensen zullen mij altijd blijven herinneren als Gabriel Jesus die niet scoorde op het WK in Rusland."

POLL: Zou Jesus een basisspelers zijn bij de Duivels?

Meest recent

'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

21
21
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

21
21
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

118
118
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

174
174
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

229
229
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

226
226
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

359
359
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

175
175
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

432
432
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

426
426
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

264
264
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

172
172
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

140
140
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

85
85
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

384
384
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

102
102
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

104
104
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

899
899
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

528
528
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

669
669

Meer sportnieuws