'STVV ziet toptarget in laatste instantie ander aanbod aanvaarden'

door
'STVV ziet toptarget in laatste instantie ander aanbod aanvaarden'

STVV kende een uitstekende eerste helft van het seizoen, maar maakte de voorbije weken ook kennis met de keerzijde van het succes. Zo wordt op de transfermarkt momenteel flink getrokken aan een aantal sterkhouders. Casper De Norre vertrok zelfs al richting KRC Genk.


Maar de Kanaries zouden nu bijna een opvolger beet hebben voor die laatste. Zo meldt Het Belang van Limburg dat STVV nagenoeg rond is met de Noor Jeppe Moe. Blijkbaar volgde de club van coach Marc Brys de 23-jarige al een tijdje. Nu zou ook een akkoord zijn gevonden met zijn club Stabaek.

Moe zou eerstdaags zijn medische testen afleggen op Stayen, maar is naar alle waarschijnlijkheid nog niet speelgerechtigd voor de derby van vrijdagavond tegen KRC Genk. Over de transfersom en de contractdetails is voorlopig niet veel bekend, al zal de speler sowieso een meerjarige verbintenis voorgeschoteld krijgen.

UPDATE 16u30
Pech voor STVV. Het Nieuwsblad weet dat Jeppe Moe dan toch niet naar de Kanaries zal trekken. De linksachter zou vandaag zijn contract gaan tekenen op Stayen, maar hij kwam niet opdagen omdat hij een beter aanbod van Stabaek kreeg. Hij gaat daar wellicht op in en STVV zou al meteen andere pistes activeren.

POLL: Domper voor STVV?

Meest recent

'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

38
38
Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de ...

394
394
Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

81
81
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

125
125
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

92
92
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

329
329
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

190
190
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

131
131
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

230
230
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

224
224
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

497
497
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

323
323
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

408
408
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

344
344
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

984
984
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

55
55
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

447
447
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

353
353
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

306
306
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

129
129

Meer sportnieuws