Gewilde Charleroi-revelatie moet kiezen tussen België of Togo

door
Gewilde Charleroi-revelatie moet kiezen tussen België of Togo

Met een schitterend doelpunt liet David Henen bij Charleroi zijn visitekaartje achter tegen RC Genk. Het tweede doelpunt voor de aanvaller deze competitie, die ooit te boek ging als een Belgisch supertalent.

Na omzwervingen bij Standard, Anderlecht, Monaco, Olympiakos, Everton en Fleetwood vindt Henen momenteel stabiliteit in Charleroi. Zijn goede prestaties bleven ook niet onopgemerkt. Henen doorliep de nationale jeugdselecties van België maar hij kan ook opgeroepen worden voor Togo. Momenteel zit hij in de voorselectie van de Belgische U21, maar een definitieve keuze heeft Henen nog niet gemaakt. Zeker nadat de Togolese nationale ploeg hem naar verluidt wil oproepen voor het eerste elftal.

"Ik verwachtte niet dat Togo me wilde oproepen voor zijn kwalificatiematch tegen Benin, maar ik ben ook blij dat ik een kans maak bij de beloften. We zien wel, nu wil ik me nog even concentreren op Charleroi," vertelde hij aan Het Nieuwsblad.

POLL: Kan Henen een niveau hoger aan?

Meest recent

'De Cuyper naar topcompetitie: één club in pole-positie'

Maxim De Cuyper wil in de komende weken en maanden zijn palmares bij Club Brugge verder aanvullen. ...

2
2
Crisis bij AC Milan, degradatie Leicester City dichtbij

In de Engelse degradatiestrijd heeft Leicester City donderdagavond andermaal een slechte zaak ...

2
2
Hubert moet ingrijpen: herkansing in basiself Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat komende zondag op bezoek bij grote rivaal Standard. De Brusselaars willen zich ...

2
2
'United bereidt superbod voor: 40 miljoen plus Højlund'

Manchester United won woensdagavond nipt van Ipswich Town, maar maakte op voetballend vlak wederom ...

2
2
'Nieuwe uitdaging na Club-fiasco: Boyata rond tafel met Belgische ploeg'

Club Brugge nam tijdens de wintermercato afscheid van Dedryck Boyata. De verdediger zal een tijdje ...

2
2
Topclub niet te spreken over hervorming JPL: sterke man raast weg

De Pro League heeft beslist: vanaf het seizoen 2026-2027 neemt het Belgische profvoetbal afscheid ...

2
2
'Droomjob Xabi Alonso: twee grootmachten neus aan neus'

Pep Guardiola verlengde in het najaar zijn contract als trainer van Manchester City tot medio 2027. ...

2
2
Garcia onthult rol Eden Hazard bij vernieuwde Duivels

Eind maart is het zover, dan begint Rudi Garcia officieel aan zijn avontuur als bondscoach van ...

2
2
Competitiehervorming JPL: waarom Club Brugge dé grote winnaar is

Na maanden van pittige onderhandelingen en allerlei lobbywerk achter de schermen, heeft de Pro ...

2
2
‘Kookpunt bereikt: De Bruyne op ramkoers met Guardiola'

Hoewel zijn contract aan het einde van het seizoen afloopt en verlenging niet uitgesloten is, speelt ...

2
2
Fink vol lof voor nieuwkomer in basiself: "Op topniveau"

KRC Genk liet afgelopen weekend zijn eerste puntenverlies van 2025 noteren in de Jupiler Pro League. ...

2
2
'Club ruikt cash: Liverpool zet sterkhouder op verlanglijst'

Mede door de succesvolle campagne in de Champions League heeft een aantal spelers van Club Brugge ...

2
2
'Barça richt vizier op La Liga: koopje van 25 miljoen'

FC Barcelona hield zich tijdens de voorbije transferperiode behoorlijk gedeisd, maar zou inmiddels ...

2
2
Competitiehervorming JPL: De Mil velt pijnlijk verdict

De kogel is door de kerk in de Jupiler Pro League: de play-offs verdwijnen definitief uit het ...

2
2
'City vindt peperdure opvolger De Bruyne: ruildeal op tafel'

Manchester City won woensdagavond met 0-1 van Tottenham Hotspur, maar Kevin De Bruyne blijft ...

2
2
'West Ham mengt zich in strijd om Club Brugge-smaakmaker'

Club Brugge dreigt na het huidige seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Onder meer ...

2
2
Protest tegen nieuw competitieformat: "We overwegen stappen"

De terugkeer naar een klassieke competitie met 18 eersteklassers zónder play-offs heeft ...

2
2
Fink moet puzzelen: debutant krijgt kans bij KRC Genk

Terwijl de competitiehervorming overal de aandacht opeist bereidt KRC Genk, waar Konstantinos ...

2
2
Garcia speelt open kaart over shortlist Rode Duivels

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels voor het eerst verzamelen onder Rudi Garcia, die in de ...

2
2
Hoofdrolspelers doen boekje open over stemming JPL-format

Volgend seizoen vindt er nog een overgangsjaar plaats, maar nadien is het definitief afgelopen met ...

2
2

Meer sportnieuws