'Dortmund strikt na Witsel nieuwe Rode Duivel en betaalt 42 miljoen euro'

door
'Dortmund strikt na Witsel nieuwe Rode Duivel en betaalt 42 miljoen euro'

Borussia Dortmund haalde afgelopen zomer Axel Witsel voor 20 miljoen euro naar de Bundesliga en dat bleek tot op heden een fantastische transfer te zijn. De nummer twee in de Duitse competitie zal volgens BILD komende zomer nog een Rode Duivel naar het Signal Iduna Park-stadion halen.


Het gonst al maanden van de geruchten, maar de Duitse krant weet het zo goed als zeker: Thorgan Hazard verhuist voor 42 miljoen euro van Borussia Mönchengladbach naar Borussia Dortmund. De Rode Duivel wordt al een heel seizoen met Dortmund in verband gebracht.

De Belgische middenvelder is uitgegroeid tot één van de beste middenvelders in de Bundesliga. Dit seizoen is hij een sensatie in Duitsland met 9 goals en 9 assists in 24 competitiewedstrijden. Mönchengladbach nam Hazard in de zomer van 2015 voor amper acht miljoen euro over van Chelsea.

POLL: Mooie transfer voor Thorgan Hazard?

Meest recent

Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

3
3
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

73
73
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

76
76
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

269
269
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

166
166
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

120
120
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

212
212
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

210
210
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

465
465
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

307
307
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

369
369
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

329
329
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

940
940
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

53
53
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

428
428
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

343
343
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

298
298
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

127
127
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

144
144
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

418
418

Meer sportnieuws