'Porto wil vervanger Casillas uit Jupiler Pro League op halen'

door
'Porto wil vervanger Casillas uit Jupiler Pro League op halen'

De Spaanse topdoelman Iker Casillas werd woensdag plots getroffen door een hartaanval op training bij FC Porto. Omdat hij rechtstreeks medische verzorging kreeg en meteen naar het ziekenhuis werd overgebracht, is de schade echter beperkt. Toch lijkt het onwaarschijnlijk dat hij ooit nog op het hoogste niveau zal voetballen.


Uitsluitsel over het einde van de carrière van Casillas is nog niet gegeven. Porto liet enkel verstaan dat de 37-jarige dit seizoen niet meer in actie zal komen, maar specialisten zijn het erover eens dat deze hartaanval hem zal dwingen tot zijn pensioen. En dus zullen de Portugezen op zoek moeten naar een nieuwe doelman. Daarvoor zouden ze onder meer naar de Jupiler Pro League lonken.

Zo zou Guillermo Ochoa volgens Mexicaanse bronnen in beeld zijn in het Drakenstadion. De 33-jarige is dan ook bezig aan een uitstekend seizoen bij Standard en bewees ook bij de nationale ploeg dat hij een hoog niveau aankan. Maar een eventueel vertrek uit Luik kan wel nog voor problemen zorgen. Standard beweert immers dat het de optie in zijn contract lichtte waardoor Ochoa nog een jaar onder contract ligt, maar zijn management stelt dat de Rouches daarmee te laat kwamen.

POLL: Ochoa is dit seizoen de beste doelman in de JPL ...

Meest recent

Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

14
14
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

170
170
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

212
212
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

66
66
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

209
209
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

298
298
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

258
258
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

254
254
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

86
86
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

170
170
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

107
107
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

371
371
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

67
67
Dendoncker verklaart afgang: "Nooit goed genoeg voor Anderlecht"

RSC Anderlecht had gehoopt dat de trainerswissel voor een schokeffect zal zorgen, maar dat bleek ...

397
397
Club Brugge benadeeld in titelstrijd? "Hun enige obstakel"

De eerste speeldag van de Champions' Play-Offs heeft geen grote verrassingen opgeleverd. KRC Genk en ...

1322
1322
Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

117
117
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

584
584
Italiaanse pers unaniem na optreden Romelu Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

407
407
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

547
547

Meer sportnieuws