'Svilar kan voor hevige transferstrijd zorgen'

door
'Svilar kan voor hevige transferstrijd zorgen'

Michel Preud'homme heeft een wisselvallig eerste seizoen achter de rug bij Standard, zijn selectie zal deze zomer dan ook stevig onder handen genomen worden. Obbi Oulare werd alvast definitief overgenomen van Watford, terwijl Selim Amallah de overstap maakte van uit Moeskroen. Maar de club heeft nog meer straffe plannen.

Zo komt het Portugese O Jogo met een straf gerucht. Standard zou immers contact hebben opgenomen met SL Benfica voor een mogelijke transfer van Mile Svilar. Het toptalent leek destijds goed op weg om eerste doelman bij RSC Anderlecht te worden, maar was te ongeduldig en verkaste dan maar naar Benfica. In Lissabon ging hij veelbelovend van start, maar geleidelijk aan belandde hij er op een zijspoor. Naar volgend seizoen toe zou hij zelfs gedegradeerd worden tot derde doelman en dus lijkt een vertrek, al dan niet op huurbasis, noodzakelijk.

Daar zou Standard nu van willen profiteren. De Rouches zien Guillermo Ochoa wellicht vertrekken en zien in Svilar een geschikte vervanger, dat werd inmiddels ook aan onze redactie bevestigd. Via Michel Preud'homme, oud-speler én -TD bij Benfica, zijn de relaties tussen beide clubs alvast optimaal. Momenteel zou men onderhandelen over twee mogelijke scenario's: een huurbeurt met aankoopoptie of een definitieve transfer naar Sclessin.

UPDATE 31/05
Zoals gesteld zouden de Rouches aan een verrassende transfer denken. Maar wie weet springen nog andere Belgische ploegen in de dans. Anderlecht heeft momenteel geen doelman nodig, maar door de bestuurswissel zou een eventuele terugkeer niet helemaal uitgesloten zijn. In ieder geval stijgen de kansen van de geïnteresseerde clubs. Benfica zou namelijk dichtbij de handtekening van Jasper Cillessen van FC Barcelona staan, al probeert Everton nu nog roet in het eten te gooien.

Mocht de Nederlandse goalie effectief naar Portugal trekken, lijkt Svilar helemaal overbodig te worden bij Benfica. Odysseas Vlachodimos staat namelijk ook nog voor hem in de pikorde. Dat zou de geïnteresseerde ploegen alvast tot actie kunnen doen overgaan. Van Brusselse interesse is wel nog totaal geen sprake, de Rouches lijken wel concreet.

POLL: Zal hij terugkeren naar België?

Meest recent

De Coninck: "Daarom heb ik voorbehoud bij titel Genk"

Het is money time in de Jupiler Pro League, met komend weekend de start van de play-offs. Daarmee ...

20
20
'Fikse opsteker Anderlecht: sterkhouder toch nog in actie'

Anderlecht hoopt in de komende weken alsnog de top drie van het klassement binnen te breken en de ...

32
32
Storck gelooft in redding Kortrijk: "We zijn terug"

Komend weekend wordt er ook afgetrapt in de Relegation Play-Off, waarin het voor de vier deelnemers ...

15
15
'Anderlecht krijgt belangrijk nieuws over schorsing Hasi'

Zondag begint Anderlecht aan zijn opdracht in de Champions' Play-Off, waarin het meteen op bezoek ...

263
263
TRANSFERUURTJE: 'Wending rond Courtois, Club kan cashen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
‘Monstertransfer Virgil Van Dijk shockeert Liverpool’

Liverpool is dit seizoen op weg om de Premier League binnen te halen. De manschappen van Arne Slot ...

69
69
Luc Devroe trekt naar Club Brugge: “Dat stimuleert meer...”

Luc Devroe heeft een verleden bij Club Brugge én Anderlecht. De rivalen staan tegenover ...

268
268
‘Opvallend: Charleroi-bestuur plant plots crisisvergadering'

Sporting Charleroi koos ervoor om de supportersgroepen ‘Storm Ultras 2001’ en ...

85
85
Waanzin: 'PSG plukt Barça-ster voor 100 miljoen weg'

Frenkie de Jong kende een woelige periode bij FC Barcelona, maar toch staat de Nederlandse ...

190
190
De Laet boekt enorm succes ná Antwerp: “Niet gedacht”

Master of Madness is ten einde en het spectaculaire voetbaltornooi kent een eerste winnaar. Racing ...

136
136
Mike Penders gooit toekomstplannen op tafel: “Of ik blijf?”

Mike Penders werd voor een ferm miljoenenbedrag gekocht door Chelsea, maar het is nog niet zeker of ...

100
100
Genk stuurt schokgolf door België: Club Brugge onttroond

'Strive for five'. KRC Genk begint zo dadelijk vanuit polepositie aan de play-offs, waarin de fiere ...

385
385
Overname Standard: Ultra's trekken aan alarmbel

Standard gaat de komende weken in Play-Off II nog op zoek naar een Europees ticket, maar naast het ...

213
213
Hasi scherprechter in titelstrijd? "Zij worden de dupe"

Het is dit weekend uitkijken naar de start van de play-offs en in het bijzonder de Champions' ...

207
207
Rampscenario Heizel: "Als er binnen 2 jaar niets gebeurt..."

De Rode Duivels werkten vorig weekend hun thuiswedstrijd tegen Oekraïne af in Genk en het plan ...

190
190
'Droomtransfer Svilar: Engelse grootmachten melden zich'

Er was de voorbije weken veel te doen over potentiële Rode Duivels met een dubbele ...

69
69
Union toch nog kampioen? Blessin oordeelt

De algemene verwachting is dat de titelstrijd de komende weken een duel zal worden tussen KRC Genk ...

119
119
Croonen geeft zijn mening over titelkansen Genk

De Champions' Play-Off wordt dit weekend afgetrapt en dat betekent dat we binnen maximum tien ...

96
96
'Hasi neemt pion KV Mechelen mee naar Anderlecht'

Bij Anderlecht besloten ze om het voor de start van de play-offs nog maar eens over een andere boeg ...

395
395
De Witte viseert één figuur na afvoeren play-offs

Vanaf het seizoen 2026/27 keert de Jupiler Pro League terug naar een klassieke competitie met ...

229
229

Meer sportnieuws