'Woeste Jan Oblak wil weg bij Atlético Madrid na gebroken beloftes'

door
'Woeste Jan Oblak wil weg bij Atlético Madrid na gebroken beloftes'

Eerder maakte Antoine Griezmann al officieel bekend dat hij deze zomer wil vertrekken bij Atlético Madrid, terwijl clubicoon Diego Godín besloot niet te verlengen en dus transfervrij het Wanda Metropolitano te verlaten. De volgende vertrekker kan zomaar eens goalie Jan Oblak worden.


De Sloveen is naar verluidt woedend vanwege 'gebroken beloftes' en eist een transfer bij de clubleiding, zo meldt ESPN vanmiddag. In april tekende hij nog tot medio 2023 bij, maar nu wil Oblak niets liever dan naar Manchester United vertrekken. Die club kan op de markt komen voor de sluitpost zodra de gewilde David de Gea daadwerkelijk vertrekt uit Old Trafford.

Met 'gebroken beloftes' zou Oblak doelen op de belofte dat Atlético volgend jaar om de Spaanse titel en de Champions League-beker mee zou gaan strijden. Hij betwijfeld de kans daarop inmiddels echter doordat naast Griezmann en Godin ook nog eens Lucas Hernandez (Bayern München), Filipe Luis en Juanfran (transfervrij) gaan vertrekken. In het contract van Oblak staat een ontsnappingsclausule van 120 miljoen euro, maar mogelijk is Atlético bereid te onderhandelen over een iets lagere prijs.

POLL: Zal een club 120 miljoen betalen voor Oblak?

Meest recent

OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

7
7
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

77
77
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

106
106
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

38
38
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

95
95
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

87
87
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

139
139
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

77
77
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

221
221
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

32
32
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

453
453
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

712
712
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

212
212
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

406
406
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

741
741
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

249
249
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

141
141
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

381
381
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

61
61
Coosemans met opvallend Kompany-verhaal: "Is héél zeldzaam"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De Belgische coach startte zijn ...

213
213

Meer sportnieuws