KVM maakt zich sterk: "Wie weet spelen we om PO I"

door
KVM maakt zich sterk:

De soap rond het matchfixingschandaal blijft maar nieuwe wendingen kennen, mogelijk moeten de zittingen voor het BAS zelfs overgedaan worden. Daarnaast is er de klacht van Beerschot, waardoor de competitie mogelijk niet van start gaat tot de schuldvraag rond KV Mechelen beantwoord is. Daar lijkt men zich echter geen zorgen te maken.


Malinwa stelde immers dat de ingreep van Beerschot te laat kwam en dat de promotie naar 1A inmiddels een vaststaand feit is. En de club werkt zelfs al met de nodige ambitie naar zijn comeback in de Jupiler Pro League toe. "Zo snel mogelijk het behoud verzekeren primeert. Maar we ambiëren de linkerkolom en wie weet kunnen we meespelen voor PO I. Het zal voor onze tegenstanders geen cadeau zijn om naar Mechelen te komen", maakt hoofdaandeelhouder Dieter Penninckx zich sterk bij Het Laatste Nieuws.

Voorlopig haalde Mechelen wel nog geen grote aanwinsten in huis. Maar Penninckx heeft voldoende vertrouwen in de selectie die afgelopen seizoen kampioen werd in 1B en de beker won. "Vorig seizoen klopten we met Antwerp, Lokeren, Kortrijk, en Gent vier eersteklassers in de beker. De huidige ploeg heeft dus al iets bewezen."

POLL: Denkt u dat KVM zonder versterking een gooi kan doen naar PO I?

Meest recent

Real naast Barça na clean sheet Courtois, sleutelrol Openda levert punt op

In de Spaanse Primera Division heeft Real Madrid zich weer op gelijke hoogte van leider FC Barcelona ...

7
7
Ook Genk struikelt: Gent pakt verdienstelijk punt in Cegeka Arena

KRC Genk heeft zijn eerste puntenverlies van 2025 geleden in de Jupiler Pro League. De leider bleef ...

111
111
Anderlecht-Union: Hubert en Pocognoli roteren níét met basiself

RSC Anderlecht en Union SG werden donderdagavond allebeid gewipt in de Europa League. Zondagavond ...

44
44
Opvallende wending: Anderlecht trekt strafmaatregel in extremis in

RSC Anderlecht werkt zondagavond de Brusselse derby tegen Union SG. Aanvankelijk zou tijdens die ...

141
141
Zware opdoffer Lukaku en co, Newcastle wint doelpuntenkermis

In de Italiaanse titelstrijd heeft SSC Napoli zondagmiddag een erg slechte zaak gedaan. Romelu ...

14
14
Verhaeghe wacht Visser persoonlijk op: "Niet onnozel doen"

Club Brugge vertoefde de voorbije dagen op roze wolk na de historische kwalificatie voor de 1/8ste ...

1050
1050
Uitsluiting Tzolis terecht? Analisten vellen verdict

Slechts enkele dagen na de Europese triomf op het veld van Atalanta, heeft Club Brugge een flinke ...

949
949
Brugse woede: Tzolis kookt over, Jan Breydel viseert Visser

Club Brugge heeft zondagmiddag een dure slipper gemaakt in de eigen Jupiler Pro League. De regerende ...

768
768
Standard haalt gedecimeerd Club genadeloos van roze wolk

Gaat Standard het 'mirakel' toch nog realiseren? De Rouches pakten deze namiddag uit met een ...

286
286
Fink kiest vervanger Penders, vier wissels bij AA Gent

KRC Genk is uitstekend bezig in de Jupiler Pro League en won sinds de jaarwissel al zijn ...

69
69
Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritiek fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

147
147
'Chelsea en City sturen scout voor Belgisch goudklompje'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

168
168
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

717
717
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

181
181
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

245
245
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

28
28
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

75
75
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

397
397
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

207
207
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

142
142

Meer sportnieuws