Lokeren heeft nieuwe aanvaller beet

door
Lokeren heeft nieuwe aanvaller beet

Lokeren kreeg vorige week van het BAS te horen dat het volgend seizoen definitief in 1B zal moeten spelen, maar desondanks blijft het niet bij de pakken zitten. De Waaslanders strikten de voorbije weken al een mooie lading nieuwe aanwinsten. Zo streken onder meer Jelle Van Damme, Jimmy De Jonghe en Francis N'Ganga neer op Daknam.


De teller staat ondertussen al op zes nieuwkomers en ook aanwinst nummer zeven zou op komst zijn. Volgens Het Nieuwsblad zal vandaag ook Thomas Nzinga een contract voor drie seizoenen bij de degradant tekenen. De 20-jarige aanvaller legt vandaag zijn fysieke en medische testen af, waarna zijn komst volledig afgerond kan worden.

Nzinga wordt door Lokeren weggeplukt bij Londerzeel, waarmee hij vorig seizoen in de tweede amateurklasse uitkwam. Hij werd er uitgeroepen tot beste speler van de reeks. Bij Lokeren zal hij wellicht vooral met het oog op de toekomst gehaald worden.

UPDATE 15u
Sporting Lokeren heeft de transfer nu ook officieel meegedeeld. "Sporting Lokeren heeft een overeenkomst met Thomas Nzinga. De 20-jarige aanvaller komt over van SK Londerzeel en tekent een contract van drie jaar bij de club", liet de club via Twitter weten.

POLL: Goede aanwinst?

Meest recent

Steunpilaar Club valt uit voor titelclash, één wissel bij Union

Zondagavond staat opnieuw een cruciaal duel binnen de titelstrijd op het programma. Voor de tweede ...

53
53
Lukaku dankt Roma in titelstrijd, zoveelste slipper United

In de Italiaanse Serie A kan SSC Napoli de titelstrijd zondagavond helemaal neer toe trekken. Grote ...

13
13
Poppen aan het dansen: Genk-Antwerp escaleert na puike penalty

KRC Genk wou zich zondagnamiddag op eigen veld herpakken na de recente 1 op 9. Maar in de eerste ...

166
166
Anderlecht op koers: Verschaeren verklaart 'Hasi-effect'

Een week voor de bekerfinale heeft RSC Anderlecht nog een extra portie vertrouwen getankt. Zo nam ...

127
127
Kranten zien dissonant bij winnend Anderlecht: 4.5 op 10

RSC Anderlecht heeft een geslaagde week achter de rug. Nadat het thuis al met 5-0 won van AA Gent, ...

205
205
Grote comeback bij Duivels? Garcia zet deur wagenwijd open

Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijden ...

127
127
Paars-Wit kraakt Gentse code pas laat na domme rode kaart

Anderlecht heeft zich deze namiddag nog wat steviger op de vierde plaats genesteld. Paars-Wit ...

123
123
Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs kwijt gespeeld, maar de titel is zeker ...

65
65
'Crisis Real: Ancelotti eerstdaags weg, nieuwe job wacht al'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

48
48
Izquierdo over Club-smaakmaker: "Leek wel bezorger Uber Eats"

Club Brugge heeft er tijdens de Champions' Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap tijdens de ...

199
199
Anderlecht-fans spuwen Buffalo uit: "Onsportief en irritant"

Zondagmiddag werd in de Champions' Play-Offs de return tussen AA Gent en RSC Anderlecht afgewerkt. ...

359
359
Mokerslag bevestigd: laatste match bij Antwerp gespeeld?

Antwerp FC zal in de komende matchen nog vol aan de bak moeten om alsnog een Europees ticket te ...

72
72
Bellingham toont kleinste kant, finale krijgt duur staartje voor Real

Real Madrid heeft zaterdagavond een nieuwe mokerslag geïncasseerd. In de finale van de Copa del ...

249
249
Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

484
484
Spaanse pers pakt Courtois aan na beklijvende Clasico-finale

FC Barcelona heeft zaterdagavond beslag gelegd op de Copa del Rey. In een beklijvende finale haalden ...

357
357
Milicevic dumpt brokkenpiloot, Hasi maakt statement

RSC Anderlecht gaf AA Gent afgelopen woensdag een stevig pak voor de broek: 5-0. Maar zondagmiddag ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Grote misser Mannaert: nét te laat voor JPL-revelatie

Noah Sadiki (20) is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. ...

116
116
De vloek van Harry Kane: ramp voor Kompany en Bayern

Harry Kane wordt al jaren beschimpt in Engeland. De aanvaller is de aanvalsleider van de Engelse ...

133
133
Real-aanvoerder haalt uit na Clásico: “Wat ben jij een klootzak!”

El Clásico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. De ...

386
386

Meer sportnieuws