'Anderlecht weet nog een overbodige pion te slijten'

door
'Anderlecht weet nog een overbodige pion te slijten'

Preses Marc Coucke maakte de overstap van KV Oostende naar RSC Anderlecht destijds niet alleen. Naast heel wat personeelsleden, maakten ook enkele spelers de overgang van de kust naar de hoofdstad. Maar hun transfers bleken geen succes, integendeel. 

Aanvaller Knowledge Musona bijvoorbeeld, werd al na een half seizoen aan Lokeren verhuurd en mag nu alweer uitkijken naar een nieuwe werkgever. Aristote Nkaka werd zelfs zonder dat hij nog maar één officiële wedstrijd voor Paars-Wit had afgewerkt, verpatst aan het Spaanse Almeria. En ook Antonio Milic lijkt de club nu door een achterpoortje te verlaten. 

De Kroatische verdediger kwam van de drie ex-KVO'ers nog het meest in actie, maar was vorig seizoen doorgaans het mikpunt van kritiek en spot. Gezien de zware concurrentie in het huidige centrum van de defensie, is voor Milic dan ook geen plaats meer voorzien. Maar mogelijk komt er nu een oplossing uit de bus. 

Zo meldt Het Laatste Nieuws dat Rizespor hem een uitweg wil aanbieden. Niet meteen de grootste club in Turkije, vorig seizoen eindigde ze slechts elfde in de Süper Lig. Maar Milic zou er wel de nodige speelkansen krijgen, bovendien heeft hij nog niet bewezen dat hij een hoger niveau überhaupt aankan. Het is niet duidelijk of Rizespor mikt op een huurbeurt of definitieve transfer.

UPDATE 19/07
Anderlecht lijkt opnieuw verlost te zijn van een overbodige pion. Het Laatste Nieuws meldt Anderlecht een akkoord gevonden heeft met Rizespor over een uitleenbeurt van Milic. Het is nog niet duidelijk of de Turkse club ook een aankoopoptie bedongen heeft. Milic zelf moet wel nog zijn fiat geven voor de overgang en de speler zou twijfelen. Hij zal de komende dagen dus de knoop moeten doorhakken over de transfer.

POLL: Moet Milic op het aanbod ingaan?

Meest recent

'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

126
126
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

0
0
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

44
44
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

116
116
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

157
157
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

184
184
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

365
365
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

77
77
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

263
263
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

206
206
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

299
299
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

199
199
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

434
434
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

627
627
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

380
380
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

1001
1001
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

432
432
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

190
190
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

180
180
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

320
320

Meer sportnieuws