'Guardiola wil 'nieuwe Messi' naar Manchester halen'

door
'Guardiola wil 'nieuwe Messi' naar Manchester halen'

De Champions League blijft het grote doel, maar verder heeft Pep Guardiola inmiddels al zowat alles gewonnen wat er te winnen valt bij Manchester City. De Spanjaard is echter niet van plan om snel te vertrekken uit het Etihad Stadium. Integendeel, hij maakt zelfs al concrete plannen voor de toekomst.


Zo zou Guardiola een nieuw goudhaantje naar Manchester willen halen. Volgens The Daily Star heeft hij zinnen gezet op de 18-jarige Thiago Almada. De Argentijnse spelmaker maakt momenteel furore bij Velez Sarsfield en wordt in eigen land wel eens de 'nieuwe Messi' genoemd. Zijn speelstijl is immers gelijkend aan die van de superster van FC Barcelona en net als zijn landgenoot ligt zijn zwaartepunt redelijk dicht bij de grond.

Velez zou momenteel aan het onderhandelen zijn over een nieuw contract, zodat de afkoopsom kan worden opgetrokken. Maar Almada zou een deal voorlopig 'on hold' hebben gezet omdat hij gecharmeerd is door de interesse van City. De Engelse kampioen zou eerder al een bod van 11 miljoen pond hebben uitgebracht. Dat werd meteen van tafel geveegd, maar er zou weldra een nieuwe aanbieding volgen.

POLL: Jonge spelers krijgen te weinig kansen bij City ...

Meest recent

Antwerp FC ondersteboven: ’stunttransfer’ gaat compleet fout

Rosen Bozhinov, de veelbelovende Bulgaarse verdediger die Antwerp FC vorig jaar binnenhaalde als ...

68
68
KV Mechelen gerustgesteld: "Voorlopig zit ik goed hier"

KV Mechelen droomt nog stilletjes van een Europees ticket dit seizoen. Dat is zeker nog mogelijk, ...

63
63
'Topclubs op scherp: Bakayoko aan spotprijsje op te halen'

Vorig weekend werd PSV wellicht definitief uit de titelrace in de Eredivisie geslagen. Het ging met ...

25
25
Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

179
179
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

117
117
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

141
141
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

118
118
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

74
74
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

303
303
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

200
200
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

118
118
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

158
158
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

447
447
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

98
98
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

132
132
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

429
429
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

55
55
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

251
251
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

325
325
'Liverpool kiest ideale vervanger Van Dijk: 50 miljoen euro'

Liverpool blijft voorlopig afstevenen op de titel in de Premier League, maar in de zomer wacht ...

60
60

Meer sportnieuws