'Lukaku helpt Inter persoonlijk aan nieuwe toptransfer'

door
'Lukaku helpt Inter persoonlijk aan nieuwe toptransfer'

Nadat het dit weekend de beurt was aan La Liga en de Bundesliga, trekt volgende week ook de Italiaanse Serie A zich op gang. Het is dan onder meer uitkijken naar het debuut van Romelu Lukaku bij zijn nieuwe club Internazionale. Daar krijgt hij mogelijk nog het gezelschap van een oude bekende.

De algemene verwachting is dat coach Antonio Conte bij Inter zal spelen in zijn typische formatie met drie centrale verdedigers en enkel bezette flanken. Vooraan zou Lukaku dan een duo moeten vormen met het Argentijnse goudhaantje Lautaro Martinez. Maar mogelijk kiest Conte vooraan voor een drietand en krijgen die twee de steun van nog een topper. Sky Italia meldt namelijk dat Inter een persoonlijk akkoord heeft gevonden met Alexis Sanchez.

De Chileen deelde  bij Manchester United al de kleedkamer met Lukaku, maar kon zich daar nooit echt doorzetten. Op Old Trafford is Sanchez echter één van de grootverdieners en dus is de club hem liever kwijt dan rijk. De aanvaller zelf zou dan weer absoluut meer speelminuten willen vergaren en daarom is hij naar verluidt bereid om flink in te leveren. De onderhandelingen op clubniveau zouden inmiddels ook al lopen. Er wordt gemikt op een huurbeurt met een (al dan niet verplichte) optie tot koop.

UPDATE 20/08

Alexis Sanchez zou nu echt wel dichtbij een transfer naar Inter staan. Volgens Italiaanse media zou de medische keuring zelfs vandaag al gebeuren, waarna de laatste details zouden kunnen worden afgerond. Wie er alvast tevreden zal zijn met de komst van de Chileen is Romelu Lukaku.

Beide heren waren naar verluidt bij Manchester United al beste maatjes. De Rode Duivel zou bovendien ook zijn duit in het zakje hebben gedaan om Sanchez naar Inter te krijgen. Lukaku zou hem namelijk persoonlijke berichten hebben gestuurd om hem te overtuigen dat het daar beter is dan in Manchester.




POLL: Zal hij er bij Inter weer helemaal doorkomen?

Meest recent

STVV mept tienkoppig Beerschot tegen het canvas

Om 16u ontving Beerschot STVV en de Antwerpse club wist wat het moest doen: winnen. Maar dat lukte ...

12
12
Kompany schrikt even, Sané brengt redding voor Bayern

Bayer Leverkusen won gisteren en stond daardoor op drie punten van Bayern München. Vincent ...

37
37
Gullit waarschuwt grootmacht: "Dat zou een ramp zijn"

Ruud Gullit is een van de beste Nederlandse voetballers ooit. De voormalige middenvelder is nu nog ...

11
11
Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

163
163
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

68
68
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

33
33
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

232
232
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

31
31
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

299
299
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

34
34
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

127
127
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

43
43
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

322
322
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

191
191
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

276
276
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

81
81
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

245
245
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

574
574
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

50
50
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

324
324

Meer sportnieuws