Commotie in Mechelen: werd KVO geldig doelpunt ontnomen?

door
Commotie in Mechelen: werd KVO geldig doelpunt ontnomen?

Na een povere reeks met 1 op 12, heeft KV Mechelen vrijdagavond weten aanknopen met een overwinning. De Maneblussers haalden het voor eigen volk met het kleinste verschil van KV Oostende en doen zo weer helemaal mee voor Play-Off I. Maar de kustploeg zag mogelijk wel een geldig doelpunt door de neus geboord.


Nadat Nikola Storm in de tweede helft de score had geopend met een knap doelpunt, volgde het antwoord van de bezoekers na een vrije trap. Kevin Vandendriessche zette goed voor en Idrissa Sylla kopte tussen de palen, maar zijn bal werd van de lijn gehaald door Yannick Thoelen. Tenminste daar leek het in eerste instantie op. Vanuit bepaalde camerastandpunten leek het in herhaling alsof de bal wél over de lijn was.

De VAR sloot zich echter aan bij de beslissing om het doelpunt niet toe te kennen, een discutabele beslissing. "Zoals wij het zien, is de bal over de lijn", zei gelegenheids-analist Herman Brusselmans bij Play Sports. "De VAR kan niet ingrijpen want hij is niet 100% zeker dat de bal over de lijn is. En dan mogen zie ingrijpen. Maar het blijft een groot probleem, het zijn dingen die kunnen vermeden worden", pleit Eric Van Meir voor doellijntechnologie.

POLL: KVO had hier een doelpunt voor moeten krijgen ...

Meest recent

Standard verrast: A-CAP vindt toch akkoord voor overname

De voorbije maanden werd er druk gespeculeerd over de toekomst van Standard. A-CAP was immers op ...

20
20
Geen promotie? RWDM reageert op licentieproblemen

In de Challenger Pro League zit de reguliere competitie in zijn laatste rechte lijn. In de laatste ...

37
37
'Standard verbaast met bizarre transferzet'

Bij Standard is er grote onzekerheid over hoe de toekomst eruit zal gaan zien. De Rouches kregen dan ...

75
75
Anderlecht ziet toptalent prestigieuze bekroning krijgen

De voorbije weken werd er regelmatig pijnlijk vastgesteld dat het Anderlecht op dit moment ontbreekt ...

74
74
'Sensationele wending: Salah keert zijn kar over toekomst'

De voorbije maanden krioelde het van de geruchten omtrent de toekomst van Mohamed Salah. Het ...

61
61
Nieuwe Penders? Genk haalt talentvolle keeper binnen

KRC Genk staat bekend voor zijn uitstekende keepersopleiding, met Mike Penders als laatste product ...

223
223
'9 clubs moeten nog wachten op proflicentie'

De lente is in het land en in het Belgische voetbal betekent dat ook dat de tijd gekomen is om de ...

162
162
Anderlecht heeft beet: contract tot medio 2028

Bij RSC Anderlecht moet Olivier Renard de komende weken en maanden héél veel knopen ...

112
112
De Conde over Karetsas: "Zij informeren wél vaak"

Konstantinos Karetsas is met afstand het grootste talent op de Belgische velden. De jonge ...

141
141
Transferstunt bij Club Brugge: "Ik zie mezelf nog hier"

Bij Club Brugge gaan ze wellicht héél veel aanbiedingen krijgen voor hun topspelers. ...

398
398
Droomtransfer voor STVV? "Mag exotisch zijn"

Bij STVV gaan er in de zomer uiteraard ook de nodige uitgaande transfers plaatsvinden. Zo is er Rein ...

84
84
Standard boekt verrassende transfer bij KRC Genk

Standard wacht vruchteloos op een overname, maar door de nodige perikelen omtrent A-Cap is er daar ...

127
127
Knaltransfer Matte Smets: 'Drie clubs in de markt'

Matte Smets is een van de allerbeste aankopen van dit seizoen in de Jupiler Pro League. De centrale ...

391
391
'Transfer voor Mbangula: betaalbaar prijskaartje bekend'

Het einde van het seizoen nadert met rasse schreden en dus beginnen vele clubs al hun zomermercato ...

50
50
'Overmars liet zich kaas van brood eten door Anderlecht'

Het dreigen nog lange play-offs te worden voor Antwerp, dat vorig weekend een 5-1 om de oren kreeg ...

232
232
De Ketelaere onder vuur in Italië: Mannaert reageert

Charles De Ketelaere kreeg in de voorbije interlandperiode zijn kans van Rudi Garcia bij de Rode ...

288
288
'Liverpool kiest ideale vervanger Van Dijk: 50 miljoen euro'

Liverpool blijft voorlopig afstevenen op de titel in de Premier League, maar in de zomer wacht ...

56
56
Blijft huurling bij Genk? "Ik voel me hier goed"

Ondanks dat ze nog in volle titelstrijd verwikkeld zijn, zijn ze bij KRC Genk toch al volop bezig ...

229
229
Alwéér grote zorgen om Roméo Lavia

De Rode Duivels begonnen in maart onder Rudi Garcia aan een nieuw tijdperk. De Fransman maakte de ...

117
117
'Droomtransfer De Cuyper: deze club toont plots interesse'

Het wordt voor Club Brugge een spannende zomer, want na de knalprestaties in de Champions League ...

757
757

Meer sportnieuws