Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

door
Antwerp vindt nieuwe vlotscorende 'patron'

In januari 2018 haalde Antwerp FC met Yehor Nazaryna een grote Oekraïense belofte binnen. De 22-jarige middenvelder vergaarde te weinig speelminuten op de Bosuil waarna vorige zomer een uitleenbeurt volgde aan Karpaty Lviv. En daar schitterde Nazaryna opnieuw. 


TOP IN PREMIER LIGA 

In amper veertien matchen scoorde Nazaryna namelijk vijf doelpunten en gaf hij één assist. Mooie statistieken voor een centrale middenvelder, die bij Karpaty Lviv nochtans tegen de degradatie vocht. In de Premier Liga was hij zelfs de regelmatigste doelpuntenmaker onder alle centrale middenvelders. Per wedstrijd was de Oekraïner goed voor 0,32 doelpunten. (lees verder onder de foto)



Op de koop toe had Nazaryna daar amper kansen voor nodig, één schot naar doel betekende 20% kans op een doelpunt. Daarnaast toonde Nazaryna dat hij op andere vlakken tot de betere middenvelders van de Oekraïense competitie behoorde. Ook zijn geslaagde dribbels, aanvallende en defensieve duels waren dit seizoen meer dan behoorlijk. 

BÖLÖNI IS FAN

Als allerlaatste in de Premier Liga bereidt Karpaty Lviv zich momenteel voor op een degradatie. Het lichten van de aankoopoptie van Nazaryna is daarom financieel onhaalbaar. En ook de speler zelf heeft grotere ambities voor ogen. In juni keert de middenvelder dus terug naar Antwerp, waar hij zich tijdens de voorbereiding opnieuw mag bewijzen. Laszlo Bölöni had altijd wel een boontje voor Nazaryna, al zullen de plaatsjes in de basisploeg opnieuw heel duur worden. (lees verder onder de foto)

 

Ondanks zijn leeftijd van 22 jaar nam hij het zwalpende Karpatay bij de hand, en is hij daar met voorsprong de clubtopschutter. Zijn uitleenbeurt was dan ook een absoluut succesverhaal, en Nazaryna deed in zijn thuisland extra bagage en ervaring op. Met de terugkeer van de 'patron' van Lviv krijgt Antwerp er straks een extra kwalitatieve optie bij mét scorende vermogen. Onverhoopt misschien, maar daarom niet minder welkom.

POLL: Verdient Nazaryna opnieuw een volwaardige kans bij Antwerp?

Meest recent

Standard haalt gedecimeerd Club genadeloos van roze wolk

Gaat Standard het 'mirakel' toch nog realiseren? De Rouches pakten deze namiddag uit met een ...

140
140
Fink kiest vervanger Penders, vier wissels bij AA Gent

KRC Genk is uitstekend bezig in de Jupiler Pro League en won sinds de jaarwissel al zijn ...

36
36
Tweedracht bij Anderlecht: club haalt keihard uit na kritiek fans

RSC Anderlecht speelde afgelopen donderdag 2-2-gelijk in het Europa League-duel tegen ...

75
75
'Chelsea en City sturen scout voor Belgisch goudklompje'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

137
137
Club Brugge-aanhang pakt Visser aan: "Fluit de match kapot!"

De 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League werd zondagmiddag op gang getrapt met de klassieker ...

399
399
Chery duidelijk over snel vertrek bij Antwerp

Royal Antwerp FC heeft ondertussen de nodige dertigers in de spelerskern. Tjaronn Chery kent een ...

131
131
'De Bruyne naar Club Brugge? Overbodige vraag'

Het was een vraag in een interview met Franky Van der Elst: of Club Brugge niet voor Kevin De Bruyne ...

179
179
Marc Coucke zet Bart De Pauw op scherp: "Eén ding..."

Je kan er niet omheen: de comeback van Bart De Pauw slaagt nu al aan, nog voor hij goed begonnen is. ...

97
97
Feyenoord haalt Robin van Persie terug naar Rotterdam

Feyenoord heeft een nieuwe trainer gevonden. Robin van Persie keert terug naar zijn grote liefde en ...

25
25
Club Brugge - Standard: dit zijn de basisploegen

Het is Super Sunday in de Jupiler Pro League met drie topaffiches. Om 13u30 ontvangt Club Brugge ...

74
74
Anderlecht krijgt ferme tegenslagen voor treffen met Union

RSC Anderlecht speelt om 18u30 de Brusselse derby in eigen huis tegen Union SG. Een belangrijk duel, ...

343
343
Ruben Van Gucht zorgt voor absolute shock in zaak Eddy Snelders

De zaak rond Eddy Snelders komt binnenkort in een stroomversnelling met een spraakmakend proces. In ...

169
169
TRANSFERUURTJE: Mokio grof wild, Jutgla kan Club verlaten

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

198
198
Deman zucht na Antwerp-deceptie: “Da’s het verschil…”

Royal Antwerp FC is nog niet 100% zeker van de Champions Play-Offs. The Great Old gaf een zege in de ...

118
118
‘Verrassende knaltransfer De Bruyne in stroomversnelling’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne. Zijn verhaal bij Manchester City lijkt geschreven. Het ...

226
226
Promise David deelt fikse waarschuwing aan Anderlecht uit

Zondag staat de Brusselse derby tussen Union SG en RSC Anderlecht op het programma. Beide clubs ...

115
115
Belangrijke Club Brugge-pion gewild: "Minstens 5 aanbiedingen"

Club Brugge kende de afgelopen jaren een grote opmars in verband met jeugdwerking. Een groot deel is ...

211
211
Frustratie loopt hoog op bij Odoi: “Heeft Antwerp nagelaten”

Royal Antwerp FC gaf in het absolute slot nog twee punten weg tegen Oud-Heverlee Leuven. The Great ...

101
101
Courtois spreekt duidelijke taal over terugkeer Rode Duivels

Thibaut Courtois lag in de clinch met Domenico Tedesco en zei niet meer uit te komen voor de Rode ...

538
538
Marmoush bijna actief in België: "Had geen enkele zin"

Omar Marmoush is zeer goed begonnen aan zijn tijdperk bij Manchester City. De Egyptische aanvaller ...

77
77

Meer sportnieuws