Van Ranst: "Club, Gent, Standard en Charleroi volgend seizoen in PO I"

door
Van Ranst:

Viroloog Marc Van Ranst is tijdens de corona-crisis uitgegroeid tot een ware televisiepersoonlijkheid in Vlaanderen. Nagenoeg dagelijks voorziet hij de bevolking van meer duiding bij het virus en alle gevolgen daarvan. Maar ook over andere zaken heeft hij natuurlijk een mening.


Van Ranst gaf zelf al toe dat hij een echte Star Trek-fanaat is, maar het voetbal interesseert hem ook wel. Zo is de viroloog zelf een supporter van Rupel Boom FC, een middenmoter uit de hoogste amateurliga. Niet geheel toevallig, de hoogleraar aan de KU Leuven is zelf afkomstig van het nabij gelegen Bornem.

Maar ook over het profvoetbal heeft Van Ranst zijn mening. Zo werd hem op Twitter gepolst naar welke ploegen volgend seizoen in Play-Off I zullen aantreden. "Club Brugge, AA Gent, Charleroi en Standard", voorspelde de sympathieke professor.

POLL: Kan u de televisie-optredens van Van Ranst appreciëren?

Meest recent

Waarom Leoni en Onyedika géén schorsing kregen voor 'tweede bal'

Het incident met de tweede bal in de partij tussen KRC Genk en Union SG is niet zonder gevolgen ...

22
22
'Amorim heeft genoeg gezien: zestal de deur gewezen'

Manchester United kan dit seizoen de Europa League nog winnen, maar in eigen land presteert de ...

37
37
Grote zondebok bij schabouwelijk Gent: "Wat een schande!"

RSC Anderlecht kon zich woensdagavond geen misstap permitteren in de thuiswedstrijd tegen AA Gent. ...

170
170
'Club Brugge nóg rijker: sterkhouder brengt veelvoud op'

De regerende landskampioen mocht dit seizoen als eerste Belgische club deelnemen aan de vernieuwde ...

340
340
'Ederson volgt De Bruyne naar exit: City duidt opvolger aan'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

100
100
'Anderlecht-drama: toptransfer Dolberg op de klippen'

Kasper Dolberg werd gezien als een absolute topper bij Anderlecht, vergeleken met clubiconen als ...

329
329
Antwerp - KRC Genk: Fink gooit middenveld door elkaar

Hoogspanning op de Bosuil. Als Royal Antwerp FC nog iéts van het seizoen wil maken, dan moet ...

79
79
Anderlecht - AA Gent: veel wissels bij beide teams

RSC Anderlecht en AA Gent zijn zwak begonnen aan de Play-Offs. De twee duels tussen de twee teams ...

89
89
'Anderlecht aast op verrassend vertrek van aanvaller'

RSC Anderlecht gaat in de zomer héél veel transfers afronden. Vandaag liet Anderlecht ...

312
312
Pocognoli komt nog laatste keer terug op 'balincident'

De voorbije dagen stond Union in het oog van de storm. De Brusselaars gooiden de titelstrijd dan wel ...

81
81
Anderlecht legt nieuwe Debast onder contract

Anderlecht beleeft een moeilijk seizoen met tot dusver uitermate tegenvallende play-offs, maar ...

119
119
RWDM bevestigt trainersnieuws met nóg een twist

Bij RWDM willen ze hun verblijf in 1B absoluut tot een jaar beperken. Na het mislopen van de ...

49
49
'Liverpool wint titanenstrijd met Man City en Real Madrid'

Liverpool kan mogelijk woensdagavond al de champagne ontkurken. Als Arsenal zou verliezen van ...

79
79
Selectie Club Brugge: één afwezige, wel verrassende namen

Club Brugge pronkt na vier speeldagen nog altijd met een foutloos rapport in de Champions' Play-Off. ...

591
591
'Standard moet vrede nemen met minder dan verwacht'

Bij Standard lijkt er sprake te zijn van stevige decompressie in de play-offs. Ze pakten tot dusver ...

80
80
Nainggolan maakt duidelijk statement over toekomst

Donderdagavond gaan de play-offs in de Challenger Pro League van start. Dat zal gebeuren met ...

98
98
Antwerp houdt jeugdinternational langer aan boord

De Champions' Play-Off is voor Antwerp voorlopig een maat voor niets met een magere ...

68
68
Nilsson of Vermant tegen Union? Hayen geeft hint

Club Brugge maakte vorig weekend een statement door met 0-5 te gaan winnen op het veld van AA Gent. ...

288
288
"KV Mechelen is een fantastische club, ik wil blijven"

KV Mechelen heeft er woelige maanden opzitten, met het ontslag van trainer Besnik Hasi en technisch ...

467
467
'Xabi Alonso eist deze 3 aankopen van Real Madrid'

Binnen enkele dagen krijgen we mogelijk groot nieuws bij Real Madrid. Zaterdag speelt de Koninklijke ...

398
398

Meer sportnieuws