'OHL wil zich wapenen voor Beerschot en start transfergesprekken'

door
'OHL wil zich wapenen voor Beerschot en start transfergesprekken'

Beerschot VA en OH Leuven zijn maandag dan toch tot een akkoord gekomen over het afwerken van de promotiefinale. De veelbesproken wedstrijd zal gespeeld worden op 1 of 2 augustus te Leuven. Eindelijk duidelijkheid dus, maar die datum brengt wel de nodige problemen met zich mee.


Begin juli vervallen immers de huidige spelerscontracten en dat is vooral bij OHL problematisch. De Leuvenaars hebben maar liefst 14 spelers in hun selectie die het einde van hun overeenkomst naderen. Tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League werd er echter groen licht gegeven om de wedstrijd af te werken met de spelerskernen van volgend seizoen. Maar daar heeft Beerschot, dat slechts twee spelers heeft die einde contract zijn, dan weer zijn bedenkingen bij.

UPDATE 27/05
Met 14 spelers die einde contract zijn, heeft OHL dus een probleem richting de promotiefinale. Zeker omdat bepaalde spelers al bijna rond zijn met andere clubs. Doelman Laurent Henkinet zou bijvoorbeeld op punt staan om bij Standard te tekenen. En dus maken de Leuvenaars nu al werk van een nieuwe keeper.

Volgens Het Laatste Nieuws werden de transfergesprekken met Anthony Moris opnieuw opgestart. De Luxemburger was afgelopen seizoen bij Virton actief, maar dat greep naast een proflicentie. Als alternatief is Davino Verhulst van het ter ziele gegane Lokeren in beeld.

POLL: Vindt u het eerlijk dat de wedstrijd met de nieuwe selecties mag worden afgewerkt?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

47
47
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

45
45
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

188
188
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

47
47
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

45
45
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

121
121
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

314
314
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

215
215
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

220
220
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

387
387
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

85
85
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

271
271
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

368
368
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

403
403
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

300
300
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

174
174
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

541
541
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1163
1163
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

327
327
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

151
151

Meer sportnieuws