'Club Brugge bindt strijd aan met fake news over nieuw stadion'

door
'Club Brugge bindt strijd aan met fake news over nieuw stadion'

Club Brugge probeert intussen al jaren om de bouw van een nieuw stadion van de grond te krijgen, maar nu lijkt het project eindelijk op het goede spoor te zitten. Blauw-Zwart bestudeert momenteel immers volop ontwerpen voor een nieuwe tempel die naast het Jan Breydelstadion gebouwd zal worden. Maar dat is niet naar de zin van iedereen.


Op Facebook verenigden enkele buurtbewoners zich in de groep 'Geen groter stadion op Sint-Andries'. In die groep verschenen enkele fictieve ontwerpen van het stadion, wat Club ertoe genoopt heeft actie te ondernemen. Het Laatste Nieuws weet dat ze de beheerder én moderator van de groep een aangetekend schrijven gestuurd hebben met de vraag te stoppen met het verspreiden van 'fake news' over het stadion, want anders zal Club stappen ondernemen.

"Van de tien aangeschreven architecten en bouwconsortia, zijn er drie weerhouden. Die zijn nu bezig met een voorontwerp. Er is nog geen beslissing gevallen. Er komt een nieuw infomoment voor de buurt in juli, in alle openheid", reageren ze bij Club.

POLL: Denk je dat het stadion er snel zal komen?

Meest recent

Anderlecht mag dromen van enorme Club Brugge-meevaller

RSC Anderlecht staat zondag voor een heel zware taak. De Brusselaars moeten op het veld van Club ...

25
25
Fink verklaart waarom het beter is dat Genk de titel pakt

Thorsten Fink is een zegen voor het Belgische voetbal. Vorig jaar liet hij STVV dartel spelen en ...

44
44
Schrikken geblazen: Anderlecht-lieveling keihard gedumpt

David Hubert had een duidelijke favoriet op de linksbackpositie: Moussa N’Diaye. De toenmalige ...

129
129
Anderlecht heeft beet, KRC Genk blijft verweesd achter

De afgelopen jaren wist KRC Genk een aantal talenten weg te halen bij RSC Anderlecht. Dat kwam hard ...

122
122
'Club Brugge wil stunten met absolute knaltransfer'

Club Brugge weet dat het in de zomer een aantal sterkhouders zal verliezen. Blauw-Zwart is echter al ...

397
397
Courtois ooit terug in doel bij Genk? Dit zegt de doelman

Bij KRC Genk hebben ze met Kevin De Bruyne en Thibaut Courtois twee geweldige ambassadeurs op het ...

141
141
Rits onthult: “Hasi heeft al geroepen bij Anderlecht”

RSC Anderlecht gaat de Champions Play-Offs in met Besnik Hasi. David Hubert werd aan de kant ...

204
204
Wow! Monstersalaris Kompany gelekt: ‘Bestbetaalde coach’

Vincent Kompany werd aan het begin van dit seizoen verrassend aangesteld als hoofdtrainer van Bayern ...

96
96
KRC Genk-goalie Penders droomt groots: “Daar kick ik op!”

KRC Genk gaat als competitieleider de Champions Play-Offs in. De Limburgers steken hun ambities niet ...

44
44
'Antwerp slaat zich nu al voor het hoofd met Ulderink'

Net zoals RSC Anderlecht en Cercle Brugge besloot Royal Antwerp FC hun hoofdtrainer te ontslaan. ...

293
293
‘Bizarre doodsoorzaak Diego Maradona eindelijk onthuld’

Diego Maradona liet vier jaar geleden het leven, maar er is nog steeds een proces bezig in verband ...

76
76
Hasi verklapt zijn strijdplan voor Anderlecht

Besnik Hasi is de vervanger van David Hubert bij RSC Anderlecht. De oefenmeester moet voor een ...

244
244
Hayen waarschuwt PO-concurrenten met erg straffe taal

Club Brugge zorgde vorig seizoen voor een ongelooflijke comeback in de Champions Play-Offs. Ook dit ...

389
389
‘Carlo Ancelotti in vieze papieren: vier jaar gevangenis'

Carlo Ancelotti staat momenteel onder contract bij Real Madrid. De Italiaanse oefenmeester zit ...

85
85
Lavia ferm in opspraak: “Er komen vragen na blessures”

Roméo Lavia wordt gezien als één van de grootste Belgische talenten, maar het ...

113
113
Hasi haalt strenge hand bij Anderlecht boven: “Écht nodig!”

Besnik Hasi werd bij RSC Anderlecht aangesteld als de vervanger van David Hubert. Vlak voor de ...

172
172
Frank Boeckx zet Ritchie De Laet stevig voor het blok

Ritchie De Laet stopte vorig seizoen met voetballen. De verdediger beëindigde zijn ...

62
62
Guardiola doet pijnlijke uitspraken over De Bruyne

Kevin De Bruyne is dit seizoen volledig naar de achtergrond verdwenen bij Manchester City. Pep ...

182
182
Recordtransfer voor Antwerp-goalie Senne Lammens?

Senne Lammens werd bij Royal Antwerp FC de opvolger van Jean Butez. De Fransman had de dubbel bij ...

232
232
‘Gigantische wending in verkrachtingszaak Dani Alves’

Daniel Alves werd veroordeeld voor verkrachting en seksueel misbruik. Op 31 december 2022 zou hij ...

107
107

Meer sportnieuws