Standard schenkt klare wijn over transferplannen

door
Standard schenkt klare wijn over transferplannen

Bij Standard zijn ze ook begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Woensdag stond de eerste training op het programma en dat was meteen ook de eerste kennismaking voor nieuwe trainer Philippe Montanier met zijn spelers. Al is het maar de vraag of een aantal van die spelers er bij de aanvang van de competitie nog zullen zijn.


De voorbije maanden werd immers meermaals geopperd dat Standard het financieel moeilijk heeft en dat als gevolg daarvan het een aantal titularissen zou moeten verkopen. Spelers als Samuel Bastien, Selim Amallah, Zinho Vanheusden en Gojko Cimirot zouden ook gegeerd zijn en dus de belangrijkste kandidaten zijn voor een transfer.

Maar algemeen directeur Alexandre Grosjean sluit uit dat Standard vier van zijn basisspelers van de hand gaat doen. "We gaan de kern niet laten leeglopen. Stel dat er één of twee spelers vertrekken - dat wil dan zeggen bij een bod dat we niet kunnen weigeren zoals bij Marin en Djenepo vorig seizoen -, zal het moeilijker worden voor nummer drie of vier. Dan gaan we terughoudender zijn", citeert Het Laatste Nieuws hem.

POLL: Zal Standard zijn ploeg bijeen kunnen houden?

Meest recent

Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

46
46
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

33
33
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

143
143
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details bekend'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

123
123
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

352
352
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

218
218
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

267
267
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

236
236
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

793
793
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

49
49
'Verrassende wending in transferdossier van Janssen'

Vincent Janssen liep een meniscusblessure op en daardoor komt hij dit seizoen niet meer aan spelen ...

384
384
Gelijk van Riemer: Anderlecht-pion bloeit helemaal open

Bij RSC Anderlecht vinden een aantal spelers hun betere niveau nadat ze een aantal matchen op rij ...

313
313
"Als Club Brugge mij nodig heeft, dan sta ik er"

Club Brugge kende geen geweldige week. Een 1 op 6 tegen Union SG en het was twee keer niet geweldig, ...

283
283
KV Kortrijk rekent plots op zoon van...Olympisch Kampioene

Het water staat KV Kortrijk nu echt helemaal aan de lippen. De Kerels verloren op bezoek bij ...

117
117
'STVV op het spoor van nieuwe toptransfer'

STVV hoopt zich te handhaven in de Jupiler Pro League. Sportief directeur André Pinto weet ...

123
123
KRC Genk is rivalen te snel af met komst centrumspits

KRC Genk is een club die blijft rondsporen naar jong binnen- en buitenlands talent. De Limburgers ...

388
388
Antwerp roept ferme waarschuwing richting Anderlecht

RSC Anderlecht is onder Besnik Hasi aan de beterhand in de Play-Offs. Tegen KAA Gent pakte Paars-Wit ...

383
383
Plots groot thema bij Club Brugge: “Het is geen toeval”

Club Brugge pakte een één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union SG. De ...

439
439
Fink gooit handdoek en is verschroeiend voor KRC Genk

KRC Genk begint in de Champions Play-Offs plots elke speeldag punten te verliezen. De Limburgers ...

759
759
'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

793
793

Meer sportnieuws