'Anderlecht hakt knoop door: Pjaca kan weer beschikken'

door
'Anderlecht hakt knoop door: Pjaca kan weer beschikken'

RSC Anderlecht speurde afgelopen wintermercato met beperkte middelen naar versterking en klopte daarvoor bij Juventus aan. Zo werd de Kroaat Marko Pjaca op huurbasis overgenomen van de Italiaanse kampioen. Maar volgens de krant Het Laatste Nieuws mag de aanvaller na een halfjaar alweer vertrekken.


Toenmalig sportief directeur Michael Verschueren moest de spelerskern in januari zien te versterken met een zeer beperkt budget en deed daarvoor onder meer beroep op zijn ECA-contacten. Hij richtte zich tot Juventus en vond een akkoord over de huurtransfer van Pjaca. Die werd destijds nog bestempeld als één van de grootste talenten van Europa, maar de nodige blessures zetten een rem op zijn ontwikkeling. Na zijn revalidatie was het vooral belangrijk dat Pjaca opnieuw veel speelminuten ging opdoen en daarvoor leek RSCA een geschikte bestemming.

Maar in zijn eerste wedstrijden liet Pjaca geen verpletterende indruk achter en vervolgens brak de coronacrisis los. Anderlecht had echter een optie om de huurovereenkomst met een jaartje te verlengen. Maar bij HLN weet men dat de club daar geen beroep op zal doen. Juventus zou inmiddels al op de hoogte zijn gebracht, Pjaca kan zich dus opmaken voor een terugkeer naar Italië.

POLL: Goede beslissing van Anderlecht?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

34
34
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

49
49
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

35
35
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

324
324
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

74
74
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

59
59
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

181
181
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

183
183
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

102
102
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

315
315
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

113
113
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

160
160
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

264
264
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

191
191
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

320
320
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

85
85
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

325
325
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

182
182
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

211
211
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

151
151

Meer sportnieuws