Lommel SK lonkt naar ex-coach van Manchester City

door
Lommel SK lonkt naar ex-coach van Manchester City

Lommel SK is al zeer actief op de transfermarkt en de club hoopt snel de opvolger van Peter Maes voor te stellen. De naam van Nick Cushing doet hardnekkig de ronde.


De 35-jarige Brit was zeven jaar de hoofdcoach van het vrouwenteam van Manchester City, waar hij zeer goed werk leverde. Sinds januari is hij als assistent-trainer aan de slag bij New York City FC in de Major League Soccer. Onze redactie contacteerde CEO Harm Van Veldhoven.

"Cushing? We zijn uiteraard volop bezig met de aanstelling van een nieuwe trainer. Er zijn nog een aantal pistes, maar het is duidelijk dat het wellicht een buitenlander zal worden. Voorlopig kan ik niets bevestigen, maar ik hoop dat we volgende week onze nieuwe trainer kunnen voorstellen", ontkent noch bevestigt hij de geruchten over Cushing. In de entourage van de coach valt te horen dat er ‘Belgische interesse is’.

De afgelopen dagen deden er ook de nodige geruchten de ronde over mogelijke transfers en onder meer Manfred Ugalde werd genoemd. "We hebben ondertussen toch al een aantal Belgische spelers aangetrokken en de City Football Group heeft meerdere clubs, dus het is logisch dat er veel geruchten de ronde doen. Er worden zelfs spelers genoemd waarvan we niet op de hoogte zijn."

Claudio Reulens

POLL: Zou Cushing een goede coach zijn voor Lommel?

Meest recent

Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

2
2
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

6
6
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

19
19
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

115
115
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

276
276
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

116
116
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

365
365
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

290
290
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

79
79
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

389
389
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

364
364
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

126
126
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

155
155
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

217
217
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

114
114
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

334
334
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

909
909
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

104
104
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50
Roofe (ex-Anderlecht) vindt eindelijk nieuwe club

Kennen jullie Kemar Roofe nog? De Britse aanvaller speelde jaren geleden voor RSC Anderlecht. Hij ...

42
42

Meer sportnieuws