Transfer nog veraf: "Club Brugge? Ik weet van niets"

door
Transfer nog veraf:

Club Brugge lijkt goed op schema voor de bekerfinale op 1 augustus, zaterdag werd de oefenwedstrijd tegen KV Mechelen alvast vlot gewonnen. Ondertussen blijft het wel nog wachten op de eerste nieuwkomers van de zomermercato. Maar het bestuur is wel degelijk met verschillende dossiers in de weer.


Blauw-Zwart zou onder meer naar de Eredivisie lonken voor een nieuwe middenvelder. Zo meldt Algemeen Dagblad dat Blauw-Zwart zijn zinnen heeft gezet op Joey Veerman, smaakmaker bij sc Heerenveen. Naast Club zou ook Feyenoord wel wat voelen voor hem, maar volgens AD zijn de Rotterdammers financieel gezien niet in staat om de strijd met de Bruggelingen te winnen. Gezien zijn contract nog loopt tot 2022 zou Heerenveen de nodige miljoenen verlangen voor Veerman. De speler zelf zou een overgang naar de Belgische of Nederlandse top alvast zien als een ideale carrièrestap.

En Voetbal International, doorgaans toch een betrouwbaar medium, bevestigde woensdag de interesse van Club Brugge in Veerman. Volgens het voetbalblad zou Club in hem een speler zien die op termijn in de voetsporen van Ruud Vormer kan treden. De landskampioen zou zijn interesse alvast hebben kenbaar gemaakt aan de speler zelf. Een duidelijk signaal, al werd er nog geen concreet voorstel gedaan vanuit Jan Breydel.

UPDATE 17/07
Voorlopig deed Club Brugge dus nog geen officieel voorstel en dat werd inmiddels ook bevestigd door Cees Roozemond, algemeen directeur van Heerenveen. De sterke man beweert zelfs dat hij helemaal nog niets vernomen heeft van de Belgische landskampioen. "Contact met Club Brugge? Ik las het toevallig net op internet, maar ik weet zelf van niks. Ik probeer die geruchten ook wel te filteren", klonk het bij de podcast van Omrop Fryslan.

Maar Club is zeker niet op voorhand kansloos. Zo gaf Roozemond toe dat de club naar alle waarschijnlijkheid weer één of twee sterkhouders zal moeten laten gaan. "Zoals ieder jaar is de kans groot dat we weer een speler gaan moeten verkopen, dat is nu eenmaal de realiteit. Het liefst zouden we ze allemaal behouden, maar om 'neen' te zeggen tegen het geweld van de grote clubs, moet je wel heel sterk in je schoenen staan", besloot hij.

POLL: Club moet deze zomer sowieso een nieuwe middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

11
11
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

22
22
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

16
16
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

46
46
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

204
204
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

338
338
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

149
149
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

442
442
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

331
331
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

86
86
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

408
408
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

395
395
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

127
127
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

168
168
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

225
225
Zulte Waregem deelt Jong Genk ferme tik uit

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee matchen op het programma. RWDM ontving Francs ...

119
119
Einde verhaal na straf avontuur voor Mertens en Vertonghen?

Jan Vertonghen en Dries Mertens liggen met RSC Anderlecht en Galatasaray uit de Europa League. ...

347
347
Anderlecht is het beu en straft 'fans' tegen Union SG

RSC Anderlecht kende een degelijke Europese campagne, maar een deel van de fans hebben zich dit ...

942
942
Red Flames van hemel naar de hel in extra tijd

De Red Flames begonnen vanavond aan hun nieuw tijdperk. Elisabet Gunnarsdottir werkte haar eerste ...

107
107
Hasi looft pion: "Zo iemand hadden we vorig jaar niet"

Het is duidelijk: Besnik Hasi heeft van hogerhand toch wel een veeg uit de pan gekregen omwille van ...

50
50

Meer sportnieuws