'KVM onderhandelt met City over straffe transferdeal'

door
'KVM onderhandelt met City over straffe transferdeal'

KV Mechelen staat zaterdag voor een drukke dag. In de voormiddag werkt Malinwa immers een oefenwedstrijd af tegen KVC Westerlo, in de vooravond volgt een tweede oefenduel met dit keer Standard als tegenstander. Het bestuur is ondertussen druk in de weer op de transfermarkt.


Met onder meer Gaetan Coucke, Rocky Bushiri en Jordi Vanlerberghe (die na zijn huurbeurt definitief werd overgenomen), haalde KVM al enkele interessante aanwinsten in huis. Maar ook aan uitgaande zijde staat nog één en ander te gebeuren. Zo heerst er momenteel beweging rond revelatie Issa Kabore, die een erg fraaie transfer kan maken. Vanuit zijn ex-club FC Rahimo klinkt het namelijk dat de vleugelback op weg is naar Manchester City.

De geluiden zijn voorbarig want van een akkoord is nog geen sprake, maar bij Het Laatste Nieuws bevestigt men dat er wel degelijk onderhandeld wordt met de Engelse grootmacht. Al zouden ook Olympique Lyon, VfL Wolfsburg en Lille OSC een oogje hebben laten vallen op het 19-jarig talent.

Mechelen zou in ieder geval bereid zijn om mee te werken aan een transfer, maar slechts op twee voorwaarden: er moeten de nodige miljoenen op tafel komen én Kabore zou nog een seizoen op huurbasis bij in het AFAS-stadion mogen blijven. Een straffe deal dus voor de Maneblussers.

POLL: Wie is volgens u het grootste talent?

Meest recent

Alderweireld maakt straffe belofte over Antwerp-comeback

Antwerp FC is bezig aan een belabberde campagne in de Champions' Play-Offs. Daar speelt de ...

1
1
Joos noemt 'nieuwe Duivel' bij naam: "Kan niet anders"

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang met duels tegen ...

28
28
Vandenhaute buiten? "Kans bestaat dat het deze keer lukt"

RSC Anderlecht blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs. Bij een groot deel van ...

161
161
'Man United dropt PL-bom: transfer van 70 miljoen'

Manchester United plaatste zich in extremis voor de halve finales van de Europa League, maar blijft ...

65
65
Titelstrijd déze week beslist? "Dan is de kampioen bekend"

Sinds afgelopen weekend heeft de Jupiler Pro League een nieuwe leider, zo nam Club Brugge de macht ...

308
308
'Anderlecht zet de transfersoap van de zomer op z’n kop'

RSC Anderlecht toont opnieuw interesse in Ahmed Touba, de 27-jarige centrale verdediger van KV ...

232
232
Pijnlijke wake up-call Gent: "Sommige spelers beseften het niet"

AA Gent heeft zondag een flinke optater geïncasseerd in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

85
85
'Nieuwe trainer voor Real: Ancelotti op weg naar topjob'

Real Madrid sneuvelde vorige week op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt druk ...

267
267
Incident Genk-Union krijgt stevig staartje: Club grote winnaar?

Union SG deed zondagavond een gouden zaak door met 1-2 te winnen op het veld van KRC Genk, maar de ...

816
816
'Anderlecht pakt uit op transfermarkt: contract tot 2029'

RSC Anderlecht blijft maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en zal zijn niveau in aanloop naar ...

165
165
Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

191
191
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

152
152
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

760
760
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

97
97
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

102
102
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

222
222
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

595
595
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

289
289
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

313
313
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

493
493

Meer sportnieuws