'Club drukt door voor aanwinst, twee vertrekkers op Jan Breydel'

door
'Club drukt door voor aanwinst, twee vertrekkers op Jan Breydel'

Club Brugge staat voor een drukke week. Aanstaande zaterdag volgt immers de bekerfinale tegen Antwerp FC, die door coach Philippe Clement en zijn manschappen minutieus zal worden voorbereid. Daarnaast is het bestuur nog druk in de weer op de transfermarkt.


Zowel aan inkomende als aan uitgaande zijde wil de landskampioen stilaan een tandje bij steken. Zo moet Bright Osayi-Samuel nog steeds de eerste zomerse nieuwkomer worden. Engelse bronnen bevestigden zondag dat Blauw-Zwart de enige club is die tot dusver een akkoord over de transfersom met QPR heeft bereikt. Het is dus enkel kwestie om de speler zelf nog te overtuigen. Die wacht mogelijk wel af om te kijken welke andere geïnteresseerde ploegen hem een plek in de Premier League kunnen aanbieden.

Daarnaast zou de landskampioen dus ook nog een aantal spelers van de hand willen doen. Volgens de krant Het Nieuwsblad heeft de club aan Kaveh Rezaei en Thibault Vlietinck duidelijk gemaakt dat ze geen toekomst meer hebben op Jan Breydel. Eerder was al bekend geraakt dat het duo niet langer met de A-kern zal meetrainen. Indien een interessante ploeg zich meldt, lijkt Club hen niet veel in de weg te gaan leggen.

POLL: Vlietinck heeft te weinig kansen gehad bij Club ...

Meest recent

'Anderlecht neemt drastische beslissing met falende Dendoncker'

RSC Anderlecht verloor zondagmiddag met 2-0 op het veld van Club Brugge en werd op zowat alle ...

4
4
'Real Madrid pakt fors uit: sensationele opvolger Modric'

Real Madrid is bezig aan een sterk seizoen tot dusver en blijft in de running om met de treble aan ...

17
17
‘Club Brugge-vijfklapper: powerhouse en dribbelkoning’

Club Brugge speurt de markt af naar versterkingen en heeft meerdere talenten op het oog. Spits ...

114
114
'Coucke hakt knoop door: Vandenhaute out bij Anderlecht?'

Met een kansloze 2-0 nederlaag op het veld van aarstrivaal Club Brugge heeft Anderlecht haar start ...

161
161
Einde tijdperk: AA Gent neemt afscheid van meubelstuk

Hoewel het in Genk meteen met 4-0 onderuit ging mag AA Gent zich voor het eerst sinds 2019 nog eens ...

217
217
'De Condé heeft beet: KRC Genk overtuigt toptarget'

Hoewel de titelrace momenteel alle aandacht opeist werkt KRC Genk achter de schermen ook al aan de ...

221
221
'Gheysens houdt uitverkoop: Antwerp in de etalage?'

Antwerp begon aan de play-offs met een kansloze 5-1 nederlaag tegen Union. Ook buiten de lijnen viel ...

347
347
Referee Department geeft toe: VAR-fiasco op speeldag 1 PO's

De kop is eraf. Afgelopen weekend betekende het startschot van de Play-Offs in onze competitie. Ook ...

174
174
Vermant lukt hattrick: Club Brugge klopt Essevee in oefenpot

Met een vlotte 2-0 zege tegen aartsrivaal Anderlecht schoot Club Brugge zondag uitstekend uit de ...

430
430
Coucke bijt van zich af: "Mag ik dat in extreme mate ontkennen?"

RSC Anderlecht likt nog maar eens zijn wonden. In Brugge incasseerde het zijn 10de nederlaag van het ...

426
426
Pijnlijk: Sonck en Verheyen leggen Anderlecht-problemen bloot

Bij RSC Anderlecht staat er geen ploeg op het veld. Een selectie die al zo door elkaar werd geschud ...

263
263
Ezekiel (ex-RSCA en Standard) met héél verrassende transfer

Er was een tijd dat Ezekiel Imoh een groot talent was op de Belgische velden. Maar zijn ...

171
171
'Fabrizio Romano maakt volgende coach Real Madrid bekend'

Real Madrid kent een heel wisselvallig seizoen. Er waren bijzonder pijnlijke nederlagen tegen FC ...

139
139
Romelu Lukaku doorgelicht: wàànzinnige tussenbalans

Romelu Lukaku is een fenomeen. De Belgische spits scoorde tegen AC Milan zijn 400ste goal uit zijn ...

85
85
Wijnants: "Hij is de beste spits in België"

Tolu Arokodare was vorig jaar inzake rendement een steengoede spits bij KRC Genk, wat onze redactie ...

382
382
Lukaku verrast met uitspraken, hoofdpijn voor Conte

Napoli won de Serie A-topper tegen AC Milan met 2-1 van AC Milan. Romelu Lukaku was belangrijk met ...

102
102
Noa Lang gaat door het lint en maakt ploegmakkers af

PSV ging afgelopen speeldag pijnlijk onderuit tegen Ajax. De Amsterdammers lijken nu op weg naar de ...

104
104
Antwerp schrapt plannen: ‘Ernstige problemen Gheysens’

Vandaag zouden de werken starten voor de afbraak van tribune 2 van de Bosuil. Royal Antwerp FC kende ...

896
896
Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

527
527
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

667
667

Meer sportnieuws