Roeselare legt voormalige verdediger van Club Brugge vast

door
Roeselare legt voormalige verdediger van Club Brugge vast

KSV Roeselare maakt indruk op de transfermarkt. Na onder meer Anele Ngongca, Stephen Buyl, Dimitri Daeseleire en anderen heeft de club nog meer grote plannen.


Volgens onze bronnen heeft de club interesse om Sambou Yatabare aan te trekken. Yatabare is 31 jaar en is sinds begin deze maand een vrije speler. Hij stond onder contract bij Antwerp en speelde afgelopen seizoen geen partij voor de Great Old. Voordien was hij er in twee jaar goed voor 41 competitieduels. Hij speelde ook nog voor onder meer Standard, Olympiacaos en AS Monaco. Het is afwachten of de interesse in de voormalige speler van ook nog Werder Bremen concreet gaat worden de komende dagen en of weken.

UPDATE 13u27

KSV Roeselare heeft zijn verdediging versterkt met Lennert De Smul. De 24-jarige linkerflankspeler komt over van KMSK Deinze, waar hij einde contract was. Hij tekent voor twee jaar met optie voor nog een jaar. De Smul speelde in het verleden ook voor KV Kortrijk en Club Brugge.

POLL: Goede aanwinst?

Meest recent

Steunpilaar Club valt uit voor titelclash, één wissel bij Union

Zondagavond staat opnieuw een cruciaal duel binnen de titelstrijd op het programma. Voor de tweede ...

45
45
Lukaku dankt Roma in titelstrijd, zoveelste slipper United

In de Italiaanse Serie A kan SSC Napoli de titelstrijd zondagavond helemaal neer toe trekken. Grote ...

11
11
Poppen aan het dansen: Genk-Antwerp escaleert na puike penalty

KRC Genk wou zich zondagnamiddag op eigen veld herpakken na de recente 1 op 9. Maar in de eerste ...

161
161
Anderlecht op koers: Verschaeren verklaart 'Hasi-effect'

Een week voor de bekerfinale heeft RSC Anderlecht nog een extra portie vertrouwen getankt. Zo nam ...

124
124
Kranten zien dissonant bij winnend Anderlecht: 4.5 op 10

RSC Anderlecht heeft een geslaagde week achter de rug. Nadat het thuis al met 5-0 won van AA Gent, ...

198
198
Grote comeback bij Duivels? Garcia zet deur wagenwijd open

Rudi Garcia is momenteel bezig met het vormen van zijn selectie voor de WK-kwalificatiewedstrijden ...

122
122
Paars-Wit kraakt Gentse code pas laat na domme rode kaart

Anderlecht heeft zich deze namiddag nog wat steviger op de vierde plaats genesteld. Paars-Wit ...

120
120
Fink wisselt twee keer, Antwerp vindt vervanger Janssen

KRC Genk heeft zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs kwijt gespeeld, maar de titel is zeker ...

65
65
'Crisis Real: Ancelotti eerstdaags weg, nieuwe job wacht al'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

48
48
Izquierdo over Club-smaakmaker: "Leek wel bezorger Uber Eats"

Club Brugge heeft er tijdens de Champions' Play-Offs een erezaak van gemaakt om de aftrap tijdens de ...

196
196
Anderlecht-fans spuwen Buffalo uit: "Onsportief en irritant"

Zondagmiddag werd in de Champions' Play-Offs de return tussen AA Gent en RSC Anderlecht afgewerkt. ...

357
357
Mokerslag bevestigd: laatste match bij Antwerp gespeeld?

Antwerp FC zal in de komende matchen nog vol aan de bak moeten om alsnog een Europees ticket te ...

71
71
Bellingham toont kleinste kant, finale krijgt duur staartje voor Real

Real Madrid heeft zaterdagavond een nieuwe mokerslag geïncasseerd. In de finale van de Copa del ...

249
249
Leegloop bij Club? 'Hayen bibbert voor vertrek sterkhouder'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

483
483
Spaanse pers pakt Courtois aan na beklijvende Clasico-finale

FC Barcelona heeft zaterdagavond beslag gelegd op de Copa del Rey. In een beklijvende finale haalden ...

356
356
Milicevic dumpt brokkenpiloot, Hasi maakt statement

RSC Anderlecht gaf AA Gent afgelopen woensdag een stevig pak voor de broek: 5-0. Maar zondagmiddag ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Jackpot Club en Genk, nieuwe spelmaker Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

275
275
Grote misser Mannaert: nét te laat voor JPL-revelatie

Noah Sadiki (20) is dit seizoen één van de grote revelaties van de Jupiler Pro League. ...

116
116
De vloek van Harry Kane: ramp voor Kompany en Bayern

Harry Kane wordt al jaren beschimpt in Engeland. De aanvaller is de aanvalsleider van de Engelse ...

133
133
Real-aanvoerder haalt uit na Clásico: “Wat ben jij een klootzak!”

El Clásico tussen Real Madrid en FC Barcelona blijft de gemoederen bezighouden. De ...

386
386

Meer sportnieuws