Pech voor Standard en co: transfer Antonucci helemaal rond

door
Pech voor Standard en co: transfer Antonucci helemaal rond

Standard heeft zich deze zomer tot dusver zeer rustig gehouden op de transfermarkt, in tegenstelling tot vorige jaren. De voorbije weken maakten ze wel werk van verdere versterking. Maar de meest voorname piste die ze bewandelden, lijken ze te mogen opbergen.


Standard had bij AS Monaco een voorstel neergelegd om Francesco Antonucci te huren. De 21-jarige belofte-international maakte vorig seizoen indruk op huurbasis bij de Nederlandse tweedeklasser en scoorde er elf keer in 20 wedstrijden. Naast Standard had ook Anderlecht zijn ex-jeugdspeler op het oog, al waren zij minder concreet. Maar uiteindelijk kiest Antonucci ervoor om in Nederland te blijven, want volgens La Dernière Heure staat hij zeer dicht bij een overgang naar Feyenoord.

UPDATE 13/09
Standard en co mogen het dossier nu ook definitief opbergen. Donderdagavond kondigde Feyenoord de transfer van Antonucci immers definitief aan, hij tekende een contract van vier jaar. Zoals verwacht gaat hij wel niet meteen in Rotterdam aan de slag. De spelmaker wordt eerst immers nog een seizoen uitgeleend aan FC Volendam. "We zien in Francesco echt een prima versterking voor de toekomst. Komend seizoen kan hij zich daar nog verder ontwikkelen om dan vervolgens hier bij Feyenoord aan te sluiten", aldus TD Frank Arnesen.

POLL: Jonge aanvallers kunnen zich beter ontwikkelen in Nederland ...

Meest recent

Doek valt over Beerschot: "De gifbeker leegdrinken"

De Play-Downs zijn nog maar één speeldag ver en eerste degradant is al bekend. Zo is ...

0
0
Anderlecht-bestuur stelt eisen: Hasi móét deze speler opstellen

Het bestuur van Anderlecht oefent druk uit op coach Besnik Hasi om Jan-Carlo Simic vaker op te ...

71
71
Italiaanse pers lyrisch na optreden 'echte leider' Lukaku

SSC Napoli blijft voorlopig stevig aanklampen in de Italiaanse titelstrijd. Zondagavond won de ploeg ...

19
19
Kranten duiden grote uitblinker aan na triomftocht Club

Club Brugge kan met een tevreden gevoel terugblikken op zijn start van de nacompetitie. Blauw-Zwart ...

140
140
Genk genekt door arbitrage? Ex-scheidsrechter reageert

Leider KRC Genk is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. De Limburgers ...

86
86
Analisten trekken keiharde conclusie Anderlecht: "Zover is het gekomen"

RSC Anderlecht is met een uitschuiver aan de Champions' Play-Offs begonnen. De recordkampioen ...

240
240
Mechele verbaast zich compleet over Anderlecht:

Club Brugge heeft zondagnamiddag zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het nam ...

258
258
Garcia doet boekje open over 'gouden generatie' Duivels

Rudi Garcia kan tevreden terugblikken op zijn eerste interlandbreak als bondscoach van de Rode ...

218
218
Karetsas: "We maken hier een statement"

Wat een week heeft Konstantinos Karetsas beleefd. Het 17-jarige toptalent debuteerde voor ...

84
84
Mijlpaal Lukaku bezorgt Napoli zege in topper

In de Serie A heeft Napoli zondagavond een uitstekende zaak gedaan. Het pakte de drie punten in de ...

67
67
Euvrard ziet wederopstanding Dender, Simons ontgoocheld

De laatste wedstrijd van de eerste speeldag in de Europe Play-Off heeft eindelijk een winnaar ...

28
28
Milicevic blijft optimistisch ondanks pandoering

AA Gent wist zich voor de eerste keer sinds 2019 nog eens te plaatsen voor de Champions' Play-Off, ...

127
127
Fink op de rem: "We zijn nog steeds geen titelfavoriet"

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off heeft meteen voor afscheiding gezorgd. De top drie won ...

73
73
Ex-ref velt oordeel over afgekeurde goal/penalty Genk

KRC Genk is zondag aan zijn Champions' Play-Off begonnen met een klinkende overwinning. Het legde AA ...

363
363
Dender klopt Westerlo en mengt zich in strijd om Europa

De Europe Play-Off is dit weekend nog wat spannender geworden. Na twee gelijke spelen in de vorige ...

65
65
Cercle Brugge baalt: "Dat ligt aan deze play-offs"

Cercle Brugge speelde 2-2 tegen KV Kortrijk, waardoor STVV in de Relegation Play-Offs dé ...

299
299
Straf! Ongenaakbaar Racing Genk overleeft dubbele deceptie

Ook Racing Genk is zijn Play-Offs begonnen met een perfect rapport. De Limburgers weigerden vanavond ...

255
255
Jashari steekt mes wat dieper bij Anderlecht: "Eigenlijk..."

Ardon Jashari heerste weer op het middenveld bij Club Brugge. De Zwitser won met Blauw-Zwart ...

724
724
Ongelooflijke VAR-fase in Genk-Gent: "VARhaeghe"

KRC Genk is aan de winnende hand tegen AA Gent. In de eerste helft was het plots alle hens aan dek ...

376
376
Manchester City zet volgende stap voor troostprijs

In Engeland geen competitievoetbal dit weekend. Wel de kwartfinales van de FA Cup en dit ...

63
63

Meer sportnieuws