'Barça grijpt in: Setién ontslagen na ongeziene afgang'

door
'Barça grijpt in: Setién ontslagen na ongeziene afgang'

Bayern München schreef vrijdagavond geschiedenis door FC Barcelona een ongezien pandoering uit te delen in de kwartfinales van de Champions League. En de historische 2-8-nederlaag van de Catalanen blijft niet zonder gevolgen. Volgens diverse media werd de knoop inmiddels doorgehakt: coach Quique Setién moet vertrekken.


Volgens onder meer Fabrizio Romano van Sky Italia is Setién inmiddels zelfs al ontslagen. Dat bericht is nog niet bevestigd door de Catalanen, maar het lijkt hoe dan ook onvermijdelijk gezien de eerdere signalen rond de trainer. Die moest na het verspelen van de Spaanse titel immers een goed resultaat halen in de Champions League om zijn hachje te redden.

Voorzitter Josep Maria Bartomeu, die zelf onder zware druk is komen te staan, wou nog geen grote uitspraken doen over de trainer. Maar hij kondigde wel al actie aan. "Dit was een rampavond en nu moeten er beslissingen vallen. Sommige zaken hadden we al moeten doorduwen, andere punten zullen de komende dagen volgen. De positie van onze coach? Daar praat ik vandaag liever niet over", klonk het na de match.

POLL: Barça had Setién al eerder moeten laten gaan ...

Meest recent

'Charleroi wil Antwerp aftroeven in jacht op diepe spits'

Marc Overmars moet komende zomer alweer heel wat vacatures zien te vullen bij Antwerp. Een van de ...

11
11
Vanhaezebrouck maakt gehakt van AA Gent: "Beneden niveau"

Om de ondermaatse resultaten te kaderen trad AA Gent recent in overleg met de supporters. ...

30
30
Hayen moet puzzelen: 4 sterkhouders out bij Club Brugge?

Met een magere één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union deed Club Brugge een ...

118
118
Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

125
125
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

115
115
Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de ...

942
942
Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

162
162
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

179
179
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

123
123
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

421
421
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

238
238
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

143
143
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

275
275
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

251
251
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

563
563
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

361
361
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

479
479
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

383
383
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

1059
1059
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

59
59

Meer sportnieuws