'Deel harde kern boycot wedstrijd Anderlecht'

door
'Deel harde kern boycot wedstrijd Anderlecht'

Na de interlandbreak hopen de clubs uit de Jupiler Pro League om weer fans te verwelkomen. Anderlecht rolde maandagmiddag daarom een registratiesysteem voor de abonnees uit, die zich kunnen registreren om één van de komende drie wedstrijden in het Lotto Park bij te wonen. Dat proces liep echter niet meteen van een leien dakje.


Zo bleek het systeem met heel wat technische problemen te kampen. Paars-Wit erkende de mankementen en gaf aan zo snel mogelijk aan een oplossing te werken. Die werd inmiddels ook gevonden, want via de officiële kanalen laten de Brusselaars weten dat de ticketing terug op punt staat. Supporters worden dan ook aangemoedigd om snel hun plaats voor het eerstkomende thuisduel van zondag tegen Cercle Brugge te reserveren.

UPDATE 08/09
Bij La Dernière Heure weet men inmiddels ook wat precies het probleem was. Omdat heel was fans zich tegelijk aanmeldden, geraakte de server overweldigd en crashte het platform. Maar technici konden het probleem dus vrij snel verhelpen en inmiddels zijn al de helft van de tickets de deur uit. Overigens meldt LDH dat een groot deel van Mauves Army, één van de belangrijkste groepen binnen de harde kern, niet aanwezig zal zijn. "De toegangsvoorwaarden komen niet overeen met onze visie op supporteren", klinkt het daar.

POLL: Denkt u dat de terugkeer van een beperkt aantal fans een invloed zal hebben op de wedstrijden?

Meest recent

'50 miljoen voor Club Brugge: gigantische dubbelslag PSG?'

Voor Club Brugge is het de komende weken money time. Zondag kunnen ze met de Croky Cup zich al ...

51
51
Raskin krijgt dubbele bekroning na topseizoen

In Schotland viel afgelopen weekend al het doek over de titelstrijd. Voor de vierde keer op rij ...

18
18
'Club Brugge moet hart vasthouden voor donderdag'

Club Brugge kreeg zondag een nieuwe tik in de strijd om de titel, want het liet op het veld van ...

173
173
Na gemiste promotie: RWDM ziet sleutelpion vertrekken

Voor RWDM kende het seizoen een dramatische ontknoping. De Brusselaars lieten tot twee keer toe de ...

41
41
'Bliksemtransfer Xavi naar Europese topclub'

Het voorbije jaar hield Xavi Hernandez zich op de achtergrond in de voetbalwereld. De Spaanse ...

25
25
Titelkansen Club vergooid? Mechele geeft zijn mening

Een week geleden jubelde Club Brugge nog, want na een klinkende 0-5 had het Genk van de koppositie ...

176
176
"Zeker niet wauw" - Proto zet Anderlecht met voeten op grond

Anderlecht heeft de voorbije week een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de vierde plaats. Het ...

147
147
'Bakayoko moet nieuwe mokerslag incasseren'

PSV lijkt dit seizoen de titel in de Eredivisie aan Ajax te moeten laten. Het heeft momenteel zeven ...

40
40
'Memphis-drama voor Oranje'

Het belooft alweer een drukke voetbalzomer te worden. Pas eind mei eindigen de meeste nationale ...

21
21
TRANSFERUURTJE: 'Club gaat voor prioriteit, Dendoncker geeft hint'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

293
293
Net op tijd: Vandenbempt ziet enorm verschil bij Anderlecht

RSC Anderlecht boekte een 7 op 9 in de Play-Offs en lijkt net op tijd in vorm te geraken voor de ...

322
322
'Bliksemtransfer Tolu: KRC Genk vangt jackpot'

KRC Genk gaat in de zomer minstens twee sterkhouders verliezen: Zakaria El Ouahdi en Tolu Arokodare ...

664
664
Club Brugge beeft: zwart beest slaat weer toe

Bij Club Brugge zijn ze niet tevreden na de 1 op 6. Het niveau moet terug omhoog de komende weken. ...

254
254
Vandenbempt ziet topclub benadeeld worden: "Genoeg geweest!"

Bij KRC Genk mogen ze terecht klagen over de spelleiding, want er werden al een aantal fases in deze ...

768
768
'Bommetje bij AA Gent: 'nieuwe coach' in de tribune'

Bij AA Gent kennen ze ronduit dramatische Play-Offs. Trainer Danijel Milicevic doet het zelfs minder ...

469
469
'Schokkende privé-onthulling over Dirk Kuyt'

Dirk Kuyt kent een moeilijk seizoen met Beerschot, waar hij kansloos degradeerde. Maar ook naast het ...

200
200
Deschacht: "Anderlecht mag hem niét verkopen"

Olivier Renard gaat de kern van RSC Anderlecht door elkaar gooien, al zou het misschien beter zijn ...

393
393
Steven Defour verbluft iedereen met absolute knalprestatie

De ondertussen 37-jarige Steven Defour staat al een tijdje op non-actief als trainer. Een avontuur ...

144
144
Belgische transfer naar Como is nu helemaal rond

Como werd de afgelopen weken in verband gebracht met de komst van Kevin De Bruyne, maar concreet is ...

145
145
"Hij is zeker een mogelijkheid" - Stunttransfer De Bruyne?

De geruchtenmolen rondom Kevin De Bruyne draait op volle toeren. De Rode Duivel is stilaan grof wild ...

278
278

Meer sportnieuws