'Club vreest last-minute vertrek twee sterkhouders'

door
'Club vreest last-minute vertrek twee sterkhouders'

Club Brugge staat voor een belangrijke laatste week van de zomermercato. Terwijl de deadline zienderogen dichterbij komt, is het bij de landskampioen nog steeds wachten op de eerste noemenswaardige versterkingen. En ook aan uitgaande zijde beweegt er mogelijk nog één en ander op Jan Breydel.


Eind vorige week geraakte bekend dat Hans Vanaken op de radar zou staan van het Engels West Ham United. Het valt echter te betwijfelen hoe concreet die geruchten zijn, zeker nu de Hammers zich herpakt hebben met een klinkende zege tegen Wolverhampton. Bovendien is de kans klein dat de spelmaker nu zelf nog wil vertrekken. Maar dat geldt niet voor alle spelers. Volgens Het Laatste Nieuws is het immers niet uitgesloten dat Emmanuel Dennis en/of Krépin Diatta alsnog andere oorden opzoeken. Beide spelers zouden enkele voorstellen vanuit het buitenland op zak hebben, maar die vertaalden zich voorlopig niet in een concreet (en toereikend) bod.

Daar kan in de komende week echter verandering in komen. Verschillende Europese ploegen overwegen immers al om bij te sturen op de mercato nadat de competitiestart niet verliep zoals gehoopt. Bovendien mag nog heel wat transferbeweging verwacht worden als er straks duidelijkheid is over de samenstelling van de Europese poules. Van Dennis is in ieder geval geweten dat hij de stap naar een grotere competitie wil zetten. Diatta werd na de derby tegen Cercle dan weer gepolst naar een eventuele transfer, hij hield alle opties open. Indien één van de twee alsnog vertrekt, zal Club volgens HLN sowieso een vervanger aantrekken.

POLL: Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Fink plots grof wild: Genk voorkomt bliksemvertrek'

KRC Genk gaat vanaf komend weekend in de Champions' Play-Offs op zoek naar de vijfde landstitel uit ...

51
51
Barcelona alleen koploper na emotionele inhaalmatch

De interlands zijn nog maar net achter de rug, of het clubvoetbal barst alweer in alle hevigheid ...

34
34
Teklak doet titelvoorspelling: "Zij worden kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend helemaal los. Door het huidige format ...

237
237
'Radicale beslissing Real: toekomst Courtois bepaald'

Real Madrid zet aanstaande zaterdag de laatste rechte lijn van het seizoen in met een thuiswedstrijd ...

134
134
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen op komst'

Mede door de enorme inkomsten uit de Champions League, is Club Brugge op financieel vlak bezig aan ...

342
342
Balette: "Genk of Club? Gun hun de titel om twee redenen"

In de voorbije dagen waren de nationale ploegen aan zet, inmiddels ligt de focus weer op volledig op ...

207
207
Anderlecht krijgt gigantische opsteker voor clash in Brugge

RSC Anderlecht staat voor een loodzware start van de Champions' Play-Offs. Als eerste opdracht ...

301
301
'Barça opent transferoffensief met LaLiga-uitblinker'

FC Barcelona is bezig aan een sterk seizoen en blijft goed in de running om met drie grote prijzen ...

75
75
Waalse analisten pakken één Duivel aan: "Compleet onzichtbaar"

Het eerste interland-blok onder nieuwe bondscoach Rudi Garcia zit erop. Voor een aantal Rode Duivels ...

268
268
Verrassing in Europe Play-Offs? "Zoveel mogelijk winnen"

Vrijdagavond worden de Europe Play-Offs op gang getrapt. Oud-Heverlee Leuven speelt dan de gastheer ...

33
33
'Bayern plukt nieuwe spits uit eigen Bundesliga weg'

Vincent Kompany is bezig aan een sterk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München. Maar ...

239
239
Anderlecht madness: tornado zet het kot in brand

César Huerta, de Mexicaanse aanwinst van Anderlecht, heeft indruk gemaakt sinds zijn komst. ...

344
344
'Arsenal zet Arteta-connectie in voor Europese knaltransfer'

Arsenal FC is bezig aan een meer dan behoorlijk seizoen, maar dreigt andermaal met lege handen ...

169
169
Hasi-effect bij Anderlecht: Club krijgt forse verwittiging

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met een onvervalste klassieker uit het ...

268
268
Lardot doet boekje open: "De speler die het meest klaagt?"

De Play-Offs in de Jupiler Pro League staan voor de deur en dus zal ook de arbitrage in de komende ...

832
832
'Leipzig steekt Club Brugge-deal van ruim 20 miljoen in koelkast'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders te verliezen. Ook Maxim De Cuyper lijkt ...

304
304
'Tottenham in diepe crisis: nieuwe coach al genoemd'

Tottenham Hotspur blijft in de running voor eindwinst in de Europa League, maar is voorts bezig aan ...

60
60
Schokgolf bij Rode Duivels: Garcia ontdekt nieuwe Witsel

Sire, er zijn nog Belgen. De vorige bondscoach Domenico Tedesco riep in totaal 23 nieuwkomers op bij ...

450
450
Rudi Garcia verstuurt ferme waarschuwing richting Duivels

Rudi Garcia leek op weg naar een eerste fiasco bij de Rode Duivels na de 3-1 nederlaag tegen ...

204
204
Imke Courtois verbaast iedereen met meesterzet

De veelbesproken Masters of Madness zit erop. Imke Courtois was een trainerstrio met Janice Cayman ...

51
51

Meer sportnieuws