Barça neemt beslissing over Koeman na Clasico-debacle

door
Barça neemt beslissing over Koeman na Clasico-debacle

FC Barcelona was goed aan het seizoen begonnen in La Liga, maar de Catalanen zitten opnieuw in een erg zwakke periode. Na het gelijkspel tegen Sevilla (1-1) verloor de grootmacht zelfs van Getafe (1-0) en Real Madrid (1-3). Toch staat coach Ronald Koeman niet ter discussie.


Maandagavond vond op Camp Nou een speciale persconferentie plaats. Daarin liet voorzitter Josep Maria Bartomeu verstaan dat hij ondanks aanhoudende kritiek van binnenuit en buitenaf, niet vroegtijdig zal opstappen. Dat betekent sowieso al goed nieuws voor Koeman, Bartomeu stelde hem immers aan als trainer.

Bovendien bevestigde de preses nogmaals zijn vertrouwen in de Nederlander. "Met zijn persoonlijkheid en zijn beslissingen drukt hij al zijn stempel. Koeman heeft zich verbonden aan de wederopbouw die vereist was. Hij moet het team voorop zetten, ongeacht de namen en de leeftijden. Koeman moet dit leiden en hij heeft hierbij onze volledige steun", zo benadrukte Bartomeu tijdens de persbijeenkomst.

Koeman zit voorlopig dus 'gewoon' veilig bij FC Barcelona. Met Ernesto Valverde en Quique Setién versleet de club al twee trainers in minder dan een jaar tijd. Een nieuwe wissel wil men dus absoluut vermijden.

POLL: Is Koeman de juiste man voor dit Barcelona?

Meest recent

'Charleroi wil Antwerp aftroeven in jacht op diepe spits'

Marc Overmars moet komende zomer alweer heel wat vacatures zien te vullen bij Antwerp. Een van de ...

1
1
Vanhaezebrouck maakt gehakt van AA Gent: "Beneden niveau"

Om de ondermaatse resultaten te kaderen trad AA Gent recent in overleg met de supporters. ...

23
23
Hayen moet puzzelen: 4 sterkhouders out bij Club Brugge?

Met een magere één op zes tegen rechtstreekse concurrent Union deed Club Brugge een ...

108
108
Unscripted Drama: ontknoping titelrace ligt nu al vast

KRC Genk en Club Brugge boekten de voorbije dagen een magere één op zes, en dus staat ...

114
114
'Vidarsson staat pal: AA Gent weigert openingsbod'

AA Gent dreigt straks voor het eerst sinds jaren nog eens naast een Europees ticket te grijpen. Dat ...

107
107
Dolberg naar Club Brugge? "Een bod is een bod"

De titelrace draait op volle toeren, maar zondag verschuift de aandacht heel even naar de ...

899
899
Genk meermaals 'benadeeld' door arbitrage: "Hemeltergend"

KRC Genk heeft de rol in de titelstrijd (voorlopig) moeten lossen. De Limburgers zijn na een povere ...

156
156
'Club wrijft zich in de handen na transferwending Jashari'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke transferzomer. Na de goede prestaties in onder meer de ...

173
173
'City lanceert eerste transferraket: deal van 60 miljoen'

Manchester City plaatste zich zondag voor de finale van de FA Cup en maakt zo toch nog kans om het ...

120
120
Anderlecht-stunt of triomf Club? Analisten geven percentage bekerfinale

In de loop van deze week staan verschillende interessante duels op het programma in de Play-Offs van ...

410
410
Dramatisch weekend arbitrage: drie flagrante fouten in Play-Offs

De ontknoping van het seizoen draait op volle toeren, de belangen die op het spel staan worden dus ...

231
231
'Dossier in stroomversnelling: Real dicht bij nieuwe coach'

Real Madrid verloor zaterdagavond de finale van de Copa del Rey na verlengingen tegen FC Barcelona: ...

143
143
'Antwerp dumpt ‘schandaaltransfer’ bij grof huisvuil'

Antwerp FC haalde in januari Mohamed Bayo binnen als back-up voor Vincent Janssen, maar de ...

266
266
'Transfervuurwerk bij AA Gent: meer details lekken uit'

AA Gent bleek tot dusver het zwakke broertje in de Champions' Play-Offs. Net zoals het merendeel van ...

246
246
Referee Department geeft toe: Genk bestolen tegen Antwerp

De play-offs naderen hun ontknoping, en dus neemt de spanning zienderogen toe. Ook bij de arbitrage ...

557
557
Done deal: Club Brugge stelt eerste zomeraanwinst voor

Als enige van de drie titelkandidaten heeft Club Brugge haar lot niet langer in eigen handen. Veel ...

357
357
'Overmars wil oude bekende naar Antwerp halen'

Dankzij een fraaie vier op zes tegen KRC Genk blijft Antwerp in de running voor een Europees ticket. ...

472
472
'Renard vangt bot: Anderlecht mag transfertarget schrappen'

Het leven lacht RSC Anderlecht weer toe na de dubbele zege tegen AA Gent. Paars-Wit hoopt in de ...

380
380
'Transferbom bij Club Brugge: Talbi op weg naar exit'

Club Brugge stevent af op een drukke zomer, want tal van smaakmakers lijken op weg naar de uitgang. ...

1050
1050
'Priske wint pleit van Blessin voor absolute topjob'

Brian Priske is een vrije trainer nadat hij werd ontslagen bij Feyenoord. Daar zou wel eens snel ...

57
57

Meer sportnieuws