'Malinovskyi kan Tielemans Europese toptransfer opleveren'

door
'Malinovskyi kan Tielemans Europese toptransfer opleveren'

De Rode Duivels leverden collectief gezien twee sterke prestaties af tegen Engeland en Denemarken, maar één man stak er toch bovenuit. Youri Tielemans kwam immers ijzersterk voor de dag en toonde dat hij stilaan rijp is voor een vaste basisstek. Zijn prestaties zullen ook bij andere clubs ongetwijfeld niet onopgemerkt zijn gebleven.


Sinds zijn transfer naar Leicester City heeft het jeugdproduct van RSC Anderlecht grote stappen gezet. In het voorbije seizoen kwam hij na de lockdown iets minder voor de dag, maar in de huidige jaargang is hij opnieuw de patron op het middenveld van de huidige leider van de Premier League. Indien hij het niveau van afgelopen week kan blijven halen, lijkt het dan ook een kwestie van tijd alvorens de absolute top van Europa komt aankloppen voor zijn diensten.

Van een vertrek is momenteel wel nog geen sprake, ten vroegste na het seizoen lijkt dat pas aan de orde. Maar de Foxes zouden wel al speuren naar mogelijke opvolgers. En daarvoor zou de club van coach Brendan Rodgers nog een andere oude bekende uit de Jupiler Pro League in het vizier hebben. Zo meldt CalcioMercato dat Leicester de nodige belangstelling vertoont in Ruslan Malinovskyi.

INTER EN EVERTON OP DE LOER
Nadat de Oekraïense middenvelder KRC Genk in 2019 aan de titel had geholpen, trok hij richting het Italiaanse Atalanta. Bij de Champions League-revelatie van vorig seizoen kreeg hij na een aarzelende start een steeds belangrijkere rol en zo speelde hij zich in de kijker. Ook Internazionale en Everton zouden immers belangstelling tonen, maar vooral Leicester lijkt concreet. Mogelijk dus als opvolger van Tielemans, bij HITC wordt hij alvast nadrukkelijk vergeleken met onze landgenoot. Indien de Foxes met Malinovskyi al een vervanger zouden hebben, lijkt de kans op een toptransfer van de Rode Duivel alvast gevoelig toe te nemen.

POLL: Tielemans is rijp voor de stap naar de absolute top ...

Meest recent

'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

37
37
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

5
5
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

74
74
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

17
17
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

65
65
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

25
25
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

216
216
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

93
93
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

207
207
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

60
60
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

475
475
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

43
43
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

280
280
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

414
414
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

74
74
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

251
251
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

264
264
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

268
268
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

112
112

Meer sportnieuws