Pepe Reina geeft zijn mening over Club Brugge

door
Pepe Reina geeft zijn mening over Club Brugge

Club Brugge werkte maandagavond een laatste training af in het Stadio Olimpico. Daar strijdt de landskampioen dinsdag in een rechtstreeks duel met SS Lazio voor een ticket richting de tweede ronde van de Champions League. De Romeinen staan er in ieder geval beter voor dan in de heenmatch.


Tijdens het bezoek aan Jan Breydel moest de huidige nummer 7 uit de Serie A nog een pak spelers missen wegens uiteenlopende redenen. Maar dinsdag kan coach Simone Inzaghi opnieuw rekenen op smaakmakers als Ciro Immobile en Luis Alberto. Ook doelman Thomas Strakosha is weer beschikbaar. Al is het niet zeker of de Albanese international ook zal starten. Hij ligt namelijk in de weegschaal met routinier Pepe Reina.

De ervaren Spanjaard stond ook in de heenmatch al tussen de palen. Hij raakte toen onder de indruk van wat Blauw-Zwart liet zien. "Het wordt een speciale wedstrijd die smaakt naar een finale. We zullen hetzelfde moeten doen al wat we door de week op training doen. Maar we weten hoe sterk Club Brugge is. Het is een ploeg die graag de bal opeist. Ze laten je veel lopen en doen je zo afzien. We zullen onze momenten in deze wedstrijd goed moeten managen", klonk het op zijn persbabbel van maandagnamiddag.

POLL: Wie is momenteel de beste doelman volgens u?

Meest recent

'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

13
13
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

205
205
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

168
168
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

143
143
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

69
69
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

475
475
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

128
128
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

261
261
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

238
238
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

127
127
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

73
73
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

188
188
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

565
565
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

555
555
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

291
291
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

790
790
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

542
542
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

116
116
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

501
501

Meer sportnieuws