Sportief gaat het in deze Play-Offs niet bijster goed voor Antwerp. The Great Old pakte in vier wedstrijden nog maar één punt, al liet het in de voorbije twee wedstrijden wel lichte tekenen van beterschap zien. In supportersmiddens zorgt een rechtszaak nu voor beroering.
Sportieve malaise
Sinds de aanstelling van Ulderink kunnen we bezwaarlijk zeggen dat het beter gaat met The Great Old. De Nederlander won nog niet als T1 van Antwerp.
Vanavond komt Racing Genk op bezoek op de Bosuil. De Limburgers moeten winnen om vol in de titelstrijd te blijven en willen zich ongetwijfeld herpakken na de 0/6.
Teambuilding loopt helemaal fout
In de marge van deze wedstrijd geraakte vandaag bekend dat een aantal Antwerp-supporters momenteel voor de rechtbank moeten verschijnen vanwege heel zwaarwichtige feiten.
GVA weet dat een fan van Antwerp tegen een celstraf aankijkt van maar liefst 3 jaar. De man zou in 2016 gepoogd hebben een andere supporter te doden tijdens een teambuilding op een Waalse camping, waar oorspronkelijk het plan was om te gaan kajakken.
Door het slechte weer ging dit niet door, waarna een stevig feestje werd gebouwd met de nodige alcohol en... vechtpartijen. Daarbij zou het door een racistische opmerking zijn foutgelopen, waarna slachtoffer E.L. uiteindelijk twee messteken incasseerde van dader J.K.. De verdediging betwist de feiten en laakt ook de 'onredelijke termijn', aangezien het gaat over feiten van 9 jaar geleden. Eind mei volgt er een uitspraak in deze zaak.