'Verrassing bij Beerschot: Bakkali op weg naar Kiel'

door
'Verrassing bij Beerschot: Bakkali op weg naar Kiel'

RSC Anderlecht geraakte zondag niet verder dan een scoreloos gelijkspel tegen AA Gent en blijft zo achter met een magere 6 op 18. Desondanks wordt er op de slotdag van de winterse transfermarkt geen extra versterking meer verwacht bij de recordkampioen. Aan uitgaande zijde staat er wel nog één en ander te bewegen.


Michel Vlap lijkt bijvoorbeeld goed op weg naar het Duitse Arminia Bielefeld, al is zijn transfer nog niet volledig rond. Maandag zou de Nederlander zijn medische proeven nog moeten afleggen. Daarnaast moet een oplossing voor Zakaria Bakkali gevonden worden. De huurdeal met Sparta Rotterdam is immers in het water gevallen. Tot slot is ook een vertrek van Landry Dimata niet op voorhand uitgesloten. De spits wil zelf meer spelen en geniet ook interesse uit het buitenland.

UPDATE 21u41
De transfers van Vlap (Bielefeld) en Dimata (Espanyol) zijn inmiddels afgerond. En vlak voor het sluiten van de mercato zou nu ook een oplossing voor Bakkali in de maak zijn. Volgens La Dernière Heure onderhandelt RSCA momenteel met Beerschot over een overgang van de 25-jarige ex-Rode Duivel. Het zou opnieuw gaan om een huurbeurt, al dan niet met aankoopoptie. Bij de Antwerpenaren was een plekje in de aanvalslinie vrijgekomen na het vertrek van Tarik Tissoudali richting AA Gent. Afwachten of de deal tijdig kan worden afgerond, om middernacht sluit de mercato definitief zijn deuren in ons land.

POLL: Bakkali is een goede vervanger voor Tissoudali ...

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

21
21
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

34
34
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

27
27
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

279
279
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

64
64
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

52
52
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

158
158
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

165
165
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

95
95
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

298
298
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

154
154
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

182
182
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

306
306
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

80
80
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

314
314
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

174
174
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

204
204
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

146
146

Meer sportnieuws