'Club Brugge moet vertrek vier sterkhouders vrezen'

door
'Club Brugge moet vertrek vier sterkhouders vrezen'

Club Brugge kon tijdens de Champions' Play-Off nog niet overtuigen, maar de titel lijkt uiteindelijk niet meer in gevaar te komen voor Blauw-Zwart. En dus mogen de Bruggelingen over het algemeen terugblikken op een geslaagd seizoen. Al worden tijdens de zomermercato wel enkele wijzigingen binnen de selectie verwacht.


Sowieso zal Club extra kwaliteit moeten aantrekken in de breedte. Daarnaast moet het mogelijk ook enkele sterkhouders vervangen. Vorige zomer slaagde Blauw-Zwart er nog in om zijn belangrijkste spelers aan boord te houden. De kans dat dit voor een twee jaar op rij zal lukken, is echter klein. Analist Franky Van der Elst vreest alvast voor het vertrek van vier sterkhouders. In een uitgebreid interview met La Dernière Heure schuift het Brugse boegbeeld de namen van Noa Lang en Odilon Kossounou alvast naar voren als grootste kanshebbers op een toptransfer.

Ook in Charles De Ketelaere zal er volgens hem interesse heersen. Van der Elst ziet het Brugse jeugdproduct liefst nog een jaartje blijven, maar sluit niet uit dat er een moeilijk te weigeren bod zal volgen op de drie genoemde spelers. Van de meer ervaren krachten is Clinton Mata dan weer een kandidaat om te vertrekken volgens de voormalige Rode Duivel. Al wijst hij er op dat de verdediger alweer 28 jaar is en dat het voor geïnteresseerde ploegen dus moeilijk zal worden om later munt te slaan uit zijn transfer.

POLL: Indien Club slechts één speler kan houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

Alle ogen op Antwerp: waarom falen geen optie is

Royal Antwerp FC moet aan de bak. De club zit inzake sportieve resultaten al een jaar in een ...

1
1
"Zonder mijn cocaïnegebruik had ik Gouden Bal gewonnen"

De Gouden Bal is de hoogste individuele bekroning die je kan krijgen als voetballer. Velen dromen ...

14
14
Union krijgt probleem niét opgelost: groot hiaat in de PO's

Union SG begint als verre outsider voor de titel aan de Champions’ Play-Offs. De Brusselaars ...

16
16
'Man City-mascotte mishandeld door eigen sterspeler'

Manchester City hoopt dat het seizoen wellicht héél snel voorbij is. Sportief is het ...

162
162
Charleroi ruikt miljoenen: "Veel mensen bellen me"

Bij Sporting Charleroi moeten ze de nodige uitgaande transfers doen tijdens de zomer- en ...

20
20
Coosemans aast op verrassende terugkeer RSCA'er

Bij RSC Anderlecht maken ze zich klaar voor de topper tegen Club Brugge. De vraag is welk middenveld ...

183
183
Beerschot aan zet: "Iedere wedstrijd winnen!"

D-day voor Beerschot. Zij moéten winnen van STVV als ze nog enige kans willen maken op het ...

29
29
Mazzu geeft toe: "Situatie is geëscaleerd met hem"

Didier Lamkel Zé zit in Kameroen en werkte daar in de fitness, althans zo deelde hij mee via ...

102
102
Bormans geeft toe: "Hij zal moeilijk te houden zijn"

Bij Union SG gaan ze in de zomer weer twee à drie sterkhouders de club zien verlaten. De ...

35
35
Mathijssen voorspelt Champions' Play-Offs: 'Zes kampioenenmakers'

Zaterdagavond worden de Champions' Play-Offs op gang getrappen. Dat levert de Belgische voetballer ...

270
270
Nieuwe naam bij Duivels? "Aanpassingen in volgende selectie"

Rudi Garcia heeft zijn eerste tweeluik als Belgisch bondscoach achter de rug. Er ligt voor hem nog ...

132
132
Anderlecht tóch titelkandidaat? Vandenbempt geeft percentage

RSC Anderlecht besloot vlak voor de start van de Play-Offs nog een trainerswissel door te voeren. ...

240
240
'Liverpool ziet Trent vertrekken: spectaculaire opvolger'

Liverpool FC stevent recht op de Engelse titel af. Voor Trent Alexander-Arnold wordt dat allicht ...

67
67
'Club in actie: eerste zomeraanwinst moet uit EPL komen'

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke periode. In de komende weken wil Blauw-Zwart zich ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

521
521
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

45
45
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

301
301
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

442
442
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

79
79
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

273
273

Meer sportnieuws