Italië laat verrassend PSG-sensatie thuis

door
Italië laat verrassend PSG-sensatie thuis

Italië trapte vrijdagavond al zijn voorbereidingscampagne voor het EK op gang met een klinkende 7-0 tegen San Marino. Bondscoach Roberto Mancini gaf in die wedstrijd een aantal spelers de kans om zich in de kijker te spelen met het oog op de definitieve selectie. Zondag reduceerde hij zijn groep immers van 36 naar 28 spelers.


De meest opvallende naam bij de acht afvallers is ongetwijfeld die van Moise Kean. De 21-jarige aanvaller was dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Paris Saint-Germain. PSG had hem gehuurd van Everton als doublure voor de aanval, maar Kean wist zich in de ploeg te spelen en scoorde uiteindelijk zeventien keer in 41 matchen. Dat bleek echter niet genoeg om Mancini te overtuigen.

Mancini geeft voorin de voorkeur aan spelers als Domenico Berardi (Sassuolo) en Matteo Politano (Napoli), die als invaller tegen San Marino twee keer scoorde. De andere afvallers zijn doelman Cragno, verdedigers Biraghi, Ferrari en Lazzari, middenvelder Castrovilli en aanvallers Grifo en Raspadori. Er moeten de komende twee dagen nog twee spelers afvallen om tot de definitieve selectie van 26 spelers te komen.


POLL: Had Kean in de selectie moeten zitten?

Meest recent

'Anderlecht laat dure spits gaan voor spotprijs'

Luis Vázquez, de Argentijnse spits waarvoor Anderlecht 4,5 miljoen euro betaalde, voldoet ...

226
226
Garcia verklapt: Genk-smaakmaker dicht bij Rode Duivels

Nog enkele weken en het seizoen zit er voor de meeste clubs weer op, maar de internationals zullen ...

65
65
Club - Union: uitsluitsel Mignolet, één wissel bij bezoekers

Donderdagavond staat opnieuw een sleutelduel in de titelstrijd op het programma. Zo krijgt leider ...

55
55
Crisis compleet: Gent onderneemt actie met woeste fans

De Champions' Play-Offs zijn voorlopig een ware lijdensweg voor AA Gent. Woensdag werd een nieuw ...

142
142
'Hayen huiverachtig tegenover toptransfer Club Brugge'

Club Brugge zet zich schrap voor een drukke zomermercato. Door de goede prestaties van de voorbije ...

199
199
'Grote schoonmaak City: nieuwe topdoelman op komst'

Met een late zege tegen Aston Villa, deed Manchester City dinsdag een gouden zaak binnen de strijd ...

190
190
'Enorme De Bruyne-schok: Europese topclub meldt zich aan front'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen op transfervrije basis bij Manchester City. De ...

430
430
Garcia breekt stilte over netelige Duivels-kwestie

Even dreigde een debuut in mineur, maar uiteindelijk wist Rudi Garcia zijn vuurdoop bij de Rode ...

88
88
'Club Brugge ligt dwars: spraakmakende transfer van de baan'

Club Brugge gaat straks een drukke zomer tegemoet, want behalve tal van sterkhouders lijken ook een ...

278
278
'Ex-Anderlechtman duikt verrassend op bij Union'

Net zoals de voorbije jaren moet RSC Anderlecht op het veld haar meerdere erkennen in stadsrivaal ...

215
215
'Here we go: grootmacht wil shoppen bij Club Brugge'

Club Brugge kan donderdag een stevige stap richting de titel zetten, terwijl ook de beker nog een ...

306
306
'Financieel fiasco voor AA Gent: 13 miljoen de vuilbak in'

Een paar dagen na de pandoering in eigen huis tegen Club Brugge ging AA Gent woensdag op bezoek bij ...

208
208
'Witte rook bij Club Brugge: toekomst Vermant beslist'

Gustaf Nilsson ligt nog in de lappenmand, en dus is het donderdag tegen Union diep in de punt ...

444
444
'Overmars op dreef: Antwerp op zucht van toptransfer'

Na het gelijkspel tegen Anderlecht sleepte Antwerp ook tegen KRC Genk een puntje uit de brand. ...

657
657
'Renard draait overuren: Anderlecht mikt op dubbelslag'

RSC Anderlecht boekte met klinkende forfaitcijfers woensdag nog eens een deugddoende zege tegen AA ...

397
397
'Hayen houdt adem in: mokerslag voor Club Brugge?'

KRC Genk bleef woensdag steken op een gelijkspel tegen Antwerp, en dus kunnen zowel Club Brugge als ...

1039
1039
Opvallende kandidaat biedt zich aan bij KV Mechelen

Het zijn bij KV Mechelen enkele woelige maanden geweest. De Relegation Play-Off werd maar op het ...

454
454
'Schok bij Real: Perez kiest deze ster als vervanger Vinicius'

Voor Real Madrid dreigt het een tegenvallend seizoen te worden. Het moet in de titelstrijd ...

195
195
"Ik kan de fans geen ongelijk geven": storm bij AA Gent

Voor AA Gent is het een ronduit rampzalige week. De Buffalo's werden vorig weekend al in eigen ...

181
181
'Genk krijgt belangrijk nieuws over blessure Heynen'

KRC Genk liep woensdagavond opnieuw averij op in de strijd om de titel. Na de nederlagen tegen Club ...

322
322

Meer sportnieuws