'Anderlecht moet extra concurrent voor Nmecha vrezen'

door
'Anderlecht moet extra concurrent voor Nmecha vrezen'

De kans op een verlengd verblijf van Lukas Nmecha in het Lotto Park wordt met de dag kleiner. De Duitse spits – die nog steeds eigendom is van Manchester City – liet zich op het EK onder 21 stevig opmerken en dat zorgt voor de nodige interesse. Eén specifieke ploeg zou momenteel de beste papieren hebben in het dossier van de aanvaller.


Zo weet SIC Noticias dat Sporting CP momenteel geavanceerde gesprekken voert met de entourage van Nmecha. De Portugese landskampioen zou de Duitser twee jaar willen huren van Manchester City. Maar dan zal de Duitser ook zijn contract bij City wel moeten gaan verlengen. En eerder gaf Nmecha zelf al aan dat hij liever geen nieuwe huurbeurt verkiest. Ook een akkoord met Sporting is dus niet voor meteen.

Maar zelfs dan lijken de kansen van Paars-Wit klein. City zou namelijk zoveel mogelijk aan de aanvaller willen verdienen en met zijn prestaties op het jeugd-EK heeft hij zijn marktwaarde serieus kunnen opkrikken. Anderlecht is weliswaar bereid om een forse inspanning te doen voor Nmecha. Maar als het straks tot een opbodspelletje komt, lijken de Brusselaars op voorhand kansloos.

UPDATE 11/06
RSCA zou nog niet volledig uitgeteld zijn voor Nmecha, maar de concurrentie blijft maar toenemen. Volgens Duitse media als RP en Westdeutsche Zeitung zou de aanvaller ook een optie kunnen worden voor Borussia Mönchengladbach. De nummer 8 van het voorbije seizoen in de Bundesliga wil sowieso een nieuwe spits aantrekken en Nmecha beschikt volgens beide bronnen over het gewenste profiel. Of de Borussen ook concrete interesse hebben, wordt niet vermeld. Maar ze zouden in ieder geval een zware concurrent voor de Brusselaars vormen.

POLL: Denkt u dat Nmecha volgend seizoen nog bij RSCA speelt?

Meest recent

Vanhaezebrouck sabelt Hasi en Anderlecht helemaal neer

De start van de Champions' Play-Off heeft meteen een stevige kloof blootgelegd. Genk, Club Brugge en ...

23
23
'Genk gaat voor komst verrassende JPL-smaakmaker'

KRC Genk maakte zondag nog eens een statement door in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off ...

149
149
Antwerp moet vertrek van volgende sterkhouder vrezen

Antwerp begon zijn play-offs met een pandoering in het Dudenpark, waar het met 5-1 afgeslacht werd ...

58
58
Hasi loopt vast: Anderlecht krijgt pijnlijke realiteit onder ogen

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen. Het ging in zijn openingswedstrijd kansloos ...

67
67
'STVV stuurt winteraanwinst alweer door'

STVV boekte afgelopen weekend een nipte zege op het Kiel, waarmee het er mee voor zorgde dat ...

42
42
'Kompany ziet absolute legende vertrekken'

Vincent Kompany blijft in zijn eerste seizoen als trainer van Bayern München op titelkoers ...

77
77
Zorgwekkend nieuws omtrent Thibaut Courtois

Real Madrid kwam vorig weekend met de schrik vrij tegen laagvlieger Leganes. Dat kwam in het ...

85
85
Proto keihard: "Hij zou nooit bij Anderlecht mogen spelen"

Anderlecht had gehoopt op een kentering door tijdens de interlandbreak David Hubert te vervangen ...

519
519
'Union krijgt mokerslag: einde seizoen sleutelpion'

Union heeft in zijn openingsmatch in de Champions' Play-Off meteen een stevig statement gemaakt door ...

160
160
TRANSFERUURTJE: 'Uittocht bij Antwerp, Liverpool schiet in actie'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

300
300
Ex-smaakmaker JPL stopt al op 33-jarige leeftijd

Toch wel verrassend nieuws. Ryoto Morioka heeft aangekondigd dat hij op 33-jarige leeftijd de ...

91
91
"Dit Antwerp is er even erg aan toe als Tribune 2"

Royal Antwerp FC verloor met 5-1 van Union SG. De Great Old is eigenlijk al een jaar sportief in een ...

281
281
Degryse velt snoeihard oordeel over Hasi en Anderlecht

Besnik Hasi koos voor een opvallende opstelling tegen Club Brugge. Het was al snel duidelijk dat het ...

391
391
Beerschot op drift: dit schokkend bedrag aan schulden

Beerschot degradeert na een dramatisch jaar. Dirk Kuyt & co zullen dus in de Challenger Pro ...

357
357
Vandenbempt looft Genkie: "Volgende keer Rode Duivel"

KRC Genk maakt al heel het seizoen indruk. Over heel het seizoen is het tot dusver de beste ploeg ...

333
333
Guardiola komt met vreemde reactie na FA Cup-zege

Manchester City won met 1-2 van Bournemouth en speelt zo de halve finale van de FA Cup. Pep ...

99
99
Hasi gokt en verliest: vreemde keuzes van de coach

Besnik Hasi heeft zijn eerste teleurstelling bij RSC Anderlecht al achter de rug. De coach maakte ...

185
185
STVV winnaar van het weekend: "Stress en angst"

STVV won met 0-1 van Beerschot en staat momenteel aan de leiding in de Relegation Play-Offs. De ...

116
116
Defour maakt brandhout van RSCA-beleid: "Geen visie"

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge. De Brusselaars weten van geen hout meer ...

415
415
'Nieuwe sportieve baas bezorgt Arsenal ware knaltransfer'

Arsenal FC kondigde afgelopen weekend een grote verandering binnen de sportieve structuur aan. Zo ...

86
86

Meer sportnieuws