'Club Brugge zal tot het uiterste moeten gaan voor gegeerde Nederlander'

door
'Club Brugge zal tot het uiterste moeten gaan voor gegeerde Nederlander'

Bij Club Brugge zijn er (voorlopig) nog geen zomeraanwinsten te bespeuren. De Bruggelingen lijken het dan ook ‘rustig’ te gaan houden op de transfermarkt, en zouden enkel opteren voor gerichte en directe versterkingen. Het staat immers vast dat Mannaert en co. nog steeds op zoek zijn naar een droomopvolger voor Ruud Vormer.


De 33-jarige Ruud Vormer is nog steeds één van de sterkhouders bij Club Brugge. Desondanks is het logisch dat Blauw-Zwart stilaan aan een opvolger voor de kapitein denkt. Vorig jaar werd Joey Veerman nog naar voor gebracht als dé ideale kandidaat voor Club Brugge. De Nederlander van Heerenveen gaf toen zelfs toe dat hij met de landskampioen had gepraat, maar verkoos een verlengd verblijf bij de Friese club boven Blauw-Zwart.

Volgens Feyenoord Transfermarkt zou Veerman deze zomer wél azen op een transfer. Het medium stelt dat Feyenoord dé topkandidaat zou zijn wat betreft de middenvelder, maar vermeldt ook de interesse van tal van andere clubs. Heerenveen zou echter wel azen op een bedrag tussen de vier en acht miljoen euro, waardoor het vast staat dat Club enorm diep in de buidel zou moeten tasten als het Veerman richting Jan Breydel wil lokken. Of Mannaert en co. nog steeds gecharmeerd zijn door Veerman, valt evenwel nog af te wachten.

POLL: Moet Club Brugge alles uit de kast halen om Veerman binnen te halen?

Meest recent

Vandenbempt snoeihard: “Koers van kreupele paarden”

Speeldag 4 van de Play-Offs zit erop en naar goede gewoonte analyseerde Peter Vandenbempt de ...

53
53
Mpoku trekt stekker uit overname Standard en haalt uit

Standard Luik is achter de schermen bezig met een paleisrevolutie. Na het fiasco met eigenaars 777 ...

51
51
Zware straf Union na Genk? “Ze bedriegen de boel twee keer”

Naar goede gewoonte was het maandagavond tijd voor Extra Time. Filip Joos en de analisten spraken ...

212
212
‘Ajax heeft masterplan met Mokio: jackpot én knaltransfer’

Jorthy Mokio werd de jongste debutant ooit voor KAA Gent, maar de Buffalo’s zagen hun ...

49
49
Ulderink onthult groot probleem Antwerp: “Geen discussie!”

Royal Antwerp FC lijkt maar niet op stoom te geraken onder Andries Ulderink in de Champions ...

46
46
Glipt titel pijnlijk uit handen KRC Genk? “Een enorme klap”

KRC Genk verloor in eigen huis van Union SG. De Limburgers stonden al zeven maanden aan de leiding, ...

126
126
'Club op miljoenenkoers: Engelse driestrijd voor sterkhouder'

Club Brugge zal komende zomer naar alle waarschijnlijkheid enkele sterkhouders te gelde maken. ...

323
323
Belgische held beslist historische bekerfinale in Nederland

In Nederland stond op paasmaandag de finale van de KNVB Beker op het programma. En het is zowaar Go ...

216
216
KRC Genk komt erg goed weg: "Levensgevaarlijke actie"

KRC Genk verloor zondag ook zijn tweede rechtstreekse duel tegen een titelconcurrent en ging met 1-2 ...

228
228
Zorgwekkende reeks Anderlecht: Hasi nog tijdens seizoen weg?

RSC Anderlecht pakte zondag tegen Antwerp FC zijn eerste puntje van de Champions' Play-Offs en ...

396
396
'Nieuwe transfer Saelemaekers: Milan legt minimumprijs vast'

Begin juni trappen de Rode Duivels hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 op gang. Na zijn goede ...

88
88
'Arsenal krijgt vrij spel: zomerse supertransfer nabij'

De zomerse mercato komt met de dag dichter en een pak ploegen zijn nu al druk in de weer met het ...

277
277
‘Club Brugge haalt krachtig uit met JPL-powerhouse’

Club Brugge wil zijn middenveld versterken en heeft zijn oog laten vallen op Abdoulaye Sissako van ...

372
372
'Verhaeghe vloekt: middenvelder verlaat Club Brugge'

Club Brugge trekt alsmaar vaker de kaart van de eigen jeugd, maar uiteraard kan niet iedereen ...

410
410
Vanhaezebrouck ziet voordeel voor KRC Genk in titelrace

Na maanden onafgebroken aan de leiding te hebben gestaan is KRC Genk haar polepositie kwijt. De ...

304
304
Opvallend: 'Union wil shoppen bij titelconcurrent'

De strijd om de titel lijkt na afgelopen weekend meer dan ooit een driekoppige race tussen Club ...

178
178
Club Brugge krijgt goed & slecht nieuws uit ziekenboeg

Dankzij een vlotte 0-5 zege tegen AA Gent nam Club Brugge zondag de koppositie over van KRC Genk. De ...

549
549
Nieuwe beelden Genk-Union: echte ballengooier bekend?

Union wist zondag als eerste ploeg dit seizoen te winnen op het veld van KRC Genk, waar de potjes in ...

1172
1172
'Done deal: Anderlecht heeft tweede zomeraanwinst al beet'

Na het gelijkspel tegen Antwerp is de nul van het bord, maar RSC Anderlecht wacht wel nog steeds op ...

331
331
Kompany zet op speelse wijze journalist op zijn plaats

Bayern München pakt weldra weer de titel in de Bundesliga. Een straffe prestatie en Vincent ...

152
152

Meer sportnieuws