'Club Brugge moet nog één obstakel overwinnen voor aanwinst'

door
'Club Brugge moet nog één obstakel overwinnen voor aanwinst'

Bij Club Brugge is men al even op zoek naar een nieuwe flankspeler. Door het vertrek van David Okereke is de spoeling op de Brugse rechterflank bijzonder dun geworden, en er werd nooit een geheim van gemaakt dat Blauw-Zwart de vertrekkende spelers zou vervangen door verse krachten. Een derde zomeraanwinst van de Bruggelingen lijkt nu bijzonder dichtbij te zijn.


Volgens Footmercato heeft Club Brugge vandaag een princiepsakkoord bereikt met AS Roma over Ruben Providence. De jonge flankspeler zou voor de nodige diepgang en frivoliteit moeten gaan zorgen op de Brugse flank. Het medium meldt verder wel dat er nog geen duidelijkheid is over de details van de transfer. Afgaand op de laatste berichten rond Providence, lijkt het er sterk op dat de 20-jarige Fransman voor één seizoen zal worden gehuurd door Club Brugge.

Aangezien Club Brugge in het verleden al duidelijk liet merken niet geïnteresseerd te zijn in uitleenbeurten zonder aankoopoptie, lijkt de kans ook groot dat de landskampioen een optie kon afdwingen bij AS Roma. Het blijft echter nog wachten op een bevestiging van de geruchten in de Belgische media, al lijkt het er wel op dat de landskampioen (eindelijk) een nieuwe flankspeler beet heeft.

UPDATE 17/08

Club Brugge lijkt steeds dichter te komen bij de transfer van Ruben Providence. Checco Oddo Casano van Retesport meldt immers dat Providence de overstap maakt naar de Belgische landskampioen. Het zou gaan om een uitleenbeurt waarbij Club die felbegeerde aankoopoptie heeft kunnen afdwingen. Om de jonge Fransman definitief over te nemen, zal Blauw-Zwart 2,25 miljoen euro op tafel moeten leggen. Officieel is de transfer wel nog niet bevestigd.

UPDATE 11u38

De informatie van Checco Oddo Casano zou misschien iets te voorbarig kunnen geweest zijn. Het Nieuwsblad meldt immers dat Club Brugge en AS Roma nog aan het onderhandelen zijn. De clubs zouden er wel zo goed als uit zijn over de transfer van Providence, die op huurbasis zou overkomen. In de deal zou een aankoopoptie opgenomen worden van net boven de 2 miljoen euro, zoals Oddo Casano al eerder meldde. Dan rest er nog één laatste struikelblok voor Club: de onderhandelingen met Providence zelf.     

POLL: Zal Club een akkoord vinden met Providence zelf?

Meest recent

'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

15
15
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

115
115
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

92
92
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

32
32
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

33
33
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

147
147
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

54
54
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

158
158
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

105
105
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

182
182
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

352
352
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

205
205
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

82
82
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1377
1377
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

443
443
Huerta gooit doelen Anderlecht op tafel: “Unicum in JPL"

César Huerta werd afgelopen wintermercato binnengehaald. De Mexicaanse aanvaller heeft ...

432
432
Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

295
295
KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

106
106
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

802
802
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

187
187

Meer sportnieuws