Depoitre zorgt voor opsteker bij geplaagd Gent

door
Depoitre zorgt voor opsteker bij geplaagd Gent

AA Gent blijft dit seizoen behoorlijk wisselvallig presteren. De Buffalo's konden donderdagavond niet bevestigen na de zege tegen KV Mechelen en verloren met 1-0 op het veld van het Poolse Rakow Czestochowa. Een flinke teleurstelling, al viel er ook goed nieuws te rapen bij Gent.


Laurent Depoitre toonde immers dat hij helemaal terug is. De spits kreeg de afgelopen maanden met de nodige fysieke problemen af te rekenen, maar blijkt nu dus volledig hersteld. "Na een moeilijk seizoen met veel blessureleed voel ik me nu terug 100%, ik speel zonder pijn. Ik mis wel nog wat matchritme, maar dat zal verbeteren naarmate ik wedstrijden speel", reageerde hij op de clubwebstek.

Een fitte Depoitre zal volgende week in ieder geval van pas komen in de terugmatch tegen Rakow. De spits gelooft alvast nog in de Gentse kansen ondanks de nederlaag in Polen. "We moeten vertrouwen blijven hebben voor de terugwedstrijd. We hadden het onszelf vanavond makkelijker kunnen maken, maar we hebben kwaliteiten genoeg om ons voor eigen publiek te kwalificeren voor de groepsfase."

POLL: Indien iedereen topfit, staat Depoitre dan in uw basisploeg bij Gent?

Meest recent

'Renovatiewerken Renard: Anderlecht houdt grote kuis'

Ondanks de trainerswissel werd Anderlecht zondag nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt door ...

37
37
'Overmars grandioos de mist in: Antwerp loopt miljoenen mis'

Na de zware 5-1 nederlaag tegen Union dreigt Antwerp slechts een bijrol te vertolken in de ...

81
81
Club Brugge bibbert: dubbele opdoffer uit ziekenboeg?

Club Brugge nam zondag vlot de maat van Anderlecht. Nochtans kon Nicky Hayen nog geen beroep doen op ...

175
175
'Vanhaezebrouck voorspelt straffe recordtransfer KRC Genk'

Met een vlotte 4-0 zege tegen AA Gent zette KRC Genk haar titelambities meteen nog eens kracht bij. ...

150
150
'Anderlecht wil peperduur toptarget Club Brugge kapen'

Club Brugge bleek afgelopen zondag nog maar eens een maatje te sterk voor Anderlecht. Toch hopen de ...

414
414
KRC Genk schrikt: 'Chelsea onthult Penders-verrassing’

Mike Penders maakte voor 20 miljoen euro de transfer van KRC Genk naar Chelsea, maar de 19-jarige ...

201
201
1 april: van STVV-parfum tot Kompany bondscoach en Talbi heeft spijt

Vandaag is het 1 april en dan is het altijd opletten geblazen. Verschillende media sturen foutieve ...

62
62
Rayane Bounida wint eerste prijs en roept straffe ambities

Rayane Bounida maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Ajax en de Belgische Marokkaan heeft die ...

36
36
‘Club Brugge ruikt jackpot: strijd barst volledig los’

Ardon Jashari is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder voor zes ...

233
233
‘Noa Lang boort zélf knaltransfer door de neus’

PSV kreeg afgelopen speeldag in de Eredivisie de genadeslag van Ajax. De Amsterdammers wonnen met ...

123
123
Lamkel Zé-effect? ‘STVV en Mazzu duwen speler(s) naar exit’

Didier Lamkel Zé lijkt aan zijn laatste maanden bij Sint-Truiden VV bezig. De aanvaller werd ...

75
75
Beerschot meldt transfernieuws, fans komen in opstand

Beerschot zal komend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club was ...

213
213
Komende zomer leegloop KRC Genk? "In de kijker van clubs"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League ligt nog volledig open. KRC Genk, Club Brugge én ...

221
221
‘Nieuwe Romelu Lukaku’ loopt rond in JPL: “Veel gelijkenissen"

Romelu Lukaku maakte afgelopen speeldag zijn 400e doelpunt van zijn carrière. De Rode Duivel ...

88
88
Matz Sels spreekt duidelijke taal over Courtois-strijd

Matz Sels kent dit seizoen een wonderjaar bij Nottingham Forest. De doelman heeft al twaalf clean ...

292
292
Harde kern Antwerp waarschuwt Club Brugge: “In brand!”

Royal Antwerp FC is desastreus aan Play-Off 1 begonnen, maar de supporters zijn niet van plan om de ...

814
814
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbele jackpot Club Brugge, KRC Genk pakt uit’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

444
444
Filip Joos snapt niets van PO-fase: “Bezopen beslissing”

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop. De titelstrijd is volledig losgebarsten en ook in de ...

162
162
‘Lamkel Zé out: pijnlijke details STVV-clash onthuld’

Didier Lamkel Zé zal nooit veranderen. STVV hoopte dat de Kameroener zijn streken doorheen de ...

365
365
Opvallende move: 'Anderlecht zet vol in op Kindermans'

RSC Anderlecht is achter de schermen weer bezig met een paleisrevolutie. Verschillende pionnen ...

571
571

Meer sportnieuws