'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

door
'Real Madrid-speler moet één miljard euro kosten'

Real Madrid stelde deze zomer David Alaba voor, maar voor rest bleef het stil in de Spaanse hoofdstad. Real maakt ondertussen wel werk van enkele contractverlengingen van onder meer deze middenvelder.


Zo heeft de Koninklijke het contract van Federico Valverde opengebroken. Dat liep tot midden 2025. De nieuwe overeenkomst verbindt hem nu tot maar liefst medio 2027 aan de Spaanse topclub. Dat lezen we op de clubwebsite. De international van Urugay lijkt zo dus te kiezen voor een langdurig verblijf in Madrid, of het moet zijn dat er een andere club een smak geld op tafel legt. Zijn huidige marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 65 miljoen euro.

Valverde speelde al 104 wedstrijden voor het eerste elftal van Real Madrid. Daarin maakte hij 5 goals en gaf hij 6 assists. Op zijn teller staan ook 30 wedstrijden voor Real Madrid Castillië, de tweede ploeg van de Koninklijke. Verder speelde hij ook voor Deportivo La Coruña (op huurbasis) en Peñarol in eigen land.

UPDATE 15u38

Real Madrid heeft Federico Valverde dus in het Bernabéu weten te houden. De Spaanse topclub heeft de komende jaren de volledige macht over zijn toekomst dankzij een astronomische transfersom.

Vandaag raakte bekend dat de verbintenis van de 23-jarige middenvelder is opengebroken tot de zomer van 2027. Spaanse clubs zijn het verplicht om een gelimiteerde transfersom op te nemen in contracten, maar in het geval van Valverde is de kans op een transfer nagenoeg nul. Volgens El Mundo Deportivo bedraagt zijn clausule namelijk één miljard euro.

Het huidige transferrecord staat al sinds 2017 op naam van Neymar, die voor 222 miljoen euro naar Paris Saint-Germain transfereerde. Dat zou dus betekenen dat er voor Valverde vierenhalf keer zoveel moet worden betaald en dat is bijzonder onwaarschijnlijk. Uiteraard kan Real desgewenst wel akkoord gaan met een lager bod voor de Uruguayaan.

POLL: Te gek voor woorden ...

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe trainerswissel Antwerp, Anderlecht tart Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

7
7
Matz Sels op weg naar toptransfer?

Matz Sels keept dit seizoen de pannen van het dak bij Nottingham Forest. De doelman pakte dinsdag ...

39
39
‘KRC Genk pakt uit en overtuigt atypische knaltransfer’

KRC Genk legde in de zomer van 2019 6,5 miljoen euro op tafel voor een 27-jarige Patrik Hrosovsky. ...

100
100
Kompany plots in vraag gesteld: "Historische black-out"

Vincent Kompany is met Bayern München de leider van de Bundesliga. Het verschil met Bayer ...

57
57
Gouden raad Rudi Garcia: “Trossard dumpen, hij móét erin!”

De eerste interlandperiode van Rudi Garcia bij de Rode Duivels was succesvol. België ...

119
119
Ambitieus Lierse SK verbaast met nieuwe investeerder

Lierse SK is op de officiële kanalen met transfernieuws gekomen. Achter de schermen wordt er ...

30
30
Transferbom: ‘Dure Nederlander als vervanger De Bruyne’

Het contract van Kevin De Bruyne bij Manchester City loopt aan het einde van het seizoen af. De ...

109
109
'Spectaculaire uitdaging voor Thomas Müller'

Thomas Müller lijkt op weg naar zijn afscheid bij Bayern München. Gaat hij nog een ...

54
54
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: ruim 25 dossiers op tafel

Olivier Renard is sinds oktober aan de slag bij RSC Anderlecht. Hij hekelde het werk van Jesper ...

156
156
De Condé bevestigt transfergerucht: "Interessante speler"

KRC Genk is nu al bezig met de zomermercato, net zoals de andere ploegen in de Jupiler Pro League. ...

113
113
Genk heeft enorme titeltroef: "Beste back-up van België"

KRC Genk blijft voorlopig op koers om met de vijfde landstitel uit zijn geschiedenis aan de haal te ...

85
85
Hommeles bij Bayern München: nieuwe baas voor Kompany?

Bayern München is bezig aan een goed seizoen. Der Rekordmeister stevent af op zijn zoveelste ...

63
63
'Hete zomer Renard: tot 13 (!) vertrekkers bij Anderlecht'

Olivier Renard werd in het najaar aangeduid als sportief directeur bij RSC Anderlecht. Tijdens de ...

219
219
'Bliksemvertrek op Stayen: opvallende bestemming Lamkel Zé'

STVV pakte tijdens de winterse transferperiode uit met de komst van Didier Lamkel Zé. Maar na ...

400
400
'Club Brugge shockeert: ‘krankzinnige’ miljoenentransfer'

Caspar Jander (22) van 1. FC Nürnberg is een van de meest gewilde spelers op de transfermarkt. ...

570
570
'City reserveert 100 miljoen voor droomtransfer Guardiola'

Manchester City plaatste zich afgelopen weekend voor de halve finales van de FA Cup, maar is ...

72
72
'Chelsea en co in de rij: KRC Genk op miljoenenkoers'

KRC Genk is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en heeft dat onder maar aan Konstaninos ...

211
211
'Dolberg naar exit: Anderlecht heeft vervanger in vizier'

RSC Anderlecht staat voor enkele belangrijke weken. De Brusselaars willen zich in de Champions' ...

423
423
'Club Brugge wil nationaal transferrecord verpletteren'

Onder meer dankzij de knappe campagne in de Champions League, dreigt Club Brugge komende zomer ...

785
785
Real Madrid mag na absolute thriller naar bekerfinale

Real Madrid heeft dinsdagavond een ticket voor de Spaanse bekerfinale gepakt, maar daarvoor moest ...

80
80

Meer sportnieuws