'Deadline day-bom: Antwerp wil nationaal transferrecord aanvallen'

door
'Deadline day-bom: Antwerp wil nationaal transferrecord aanvallen'

Ondanks alle koopwoede van de afgelopen maanden, blijkt de transferhonger bij Antwerp FC nog niet gestild. Volgens de krant Het Laatste Nieuws wil de Great Old op deadline day zelfs nog zwaar uitpakken. Zo zou het stamnummer één zelfs een aanval op het nationale transferrecord overwegen voor spits Arthur Cabral (FC Basel).


Met 5 op 15 en een 15de plek in het klassement is het ambitieuze RAFC erg matig begonnen in de eigen competitie. Bovendien wacht straks in de Europa League een behoorlijk lastige poule. De kern van coach Brian Priske kan dus nog wat aanvallende stootkracht en scorend vermogen gebruiken. Daarom zou het vizier nu dus op Cabral gericht zijn. De 23-jarige Braziliaan kan bij FC Basel dan ook geweldige cijfers voorleggen. Dit seizoen zit hij bijvoorbeeld aan 15 goals en 6 assists in slechts 11 officiële wedstrijden.

Maar aan zo'n statistieken hangt natuurlijk een pittige prijskaartje. Volgens Het Laatste Nieuws deed RAFC inmiddels al een bod van zo'n 12 miljoen euro, bonussen en variabelen weliswaar inbegrepen. Basel, dat een behoorlijk deel van de transfersom moet afstaan aan Cabral's ex-clubs, zou echter op zo'n 15 miljoen euro mikken.

Het is evenwel niet uitgesloten dat Antwerp in aanloop naar de transferdeadline zijn aanbieding nog verder optrekt en beide clubs alsnog tot een akkoord komen. In dat geval kan Cabral plotsklaps de duurste aanwinst ooit in de Jupiler Pro League worden. Momenteel staat dat record nog op naam van Zinho Vanheusen, die voor zo'n 12.5 miljoen euro (tijdelijk) naar Standard terugkeerde.

POLL: Indien Cabral tekent, wordt de titel een must voor Antwerp ...

Meest recent

Burgess bezig aan laatste maanden bij Union SG?

Christian Burgess speelde tegen Ajax zijn 200ste wedstrijd voor Union SG. De Britse verdediger gaat ...

0
0
Hayen maakt selectie voor treffen met Standard bekend

Club Brugge neemt het morgen om 13u30 in een uitverkocht Jan Breydelstadion op tegen Standard. ...

11
11
Beerschot mist uitgelezen kans tegen tienkoppig Dender

Om 16u stond het duel tussen FCV Dender en Beerschot op het programma. Het werd een duel waarin ...

8
8
Arsenal incasseert enorme opdoffer in de Premier League

Veel drukte in de Premier League om 16u. Er werden immers vijf matchen afgetrapt. Het was vooral ...

5
5
Bayer Leverkusen zet Kompany & co onder druk

In de Bundesliga lijkt Bayern München op weg naar een landstitel, al blijft Bayer Leverkusen ...

19
19
'PSV haalt uit en strikt plots ex-spits van Arsenal'

PSV probeerde op het einde van de transfermarkt nog een spits op te kop te tikken. Noah Ohio ...

29
29
"Ik wil Genk helpen in de titelstrijd met Club Brugge"

De titelstrijd lijkt voorlopig tussen KRC Genk en Club Brugge te gaan. Union SG en RSC Anderlecht ...

181
181
Mika Godts geniet bij Ajax: "Zoals bij Anderlecht"

Mika Godts is uitegroeid tot een van de smaakmakers van Ajax. De Belgische flankaanvaller kende zijn ...

126
126
Boskamp looft Union-pion: "Zich getoond in Europa"

Union SG heeft een gouden kans laten liggen tegen Ajax. Alles leek erop te wijzen dat ze de ...

46
46
Manchester United realiseert comeback in spektakelstuk

Manchester United verkeert in zijn grootste crisis ooit. De ooit zo fiere Engelse topclub ging ...

36
36
KV Kortrijk verklaart vroege ontslag van Vanderhaeghe

KV Kortrijk ontsloeg Yves Vanderhaeghe na amper twee maanden. Bernd Storck keerde terug naar het ...

172
172
'Juventus gaat voor deal van 45 miljoen euro'

Juventus kent een zeer pover seizoen. De Oude Dame is al jaren een subtopper in de Serie A, dat ...

64
64
"Club Brugge is zeker niet kansloos tegen Aston Villa"

Club Brugge lootte Aston Villa voor de achtste finales van de Champions League. De Engelse subtopper ...

176
176
Kompany: "Dat maakte ik ook mee bij Anderlecht"

Vincent Kompany doet het uitstekend bij Bayern München. De ploeg is op weg naar de landstitel ...

114
114
Welke tegenstanders Beerschot? Dom voorspelt deelnemers Play-Downs

Het einde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League komt steeds dichterbij en dus nadert ...

195
195
Club schrijft historie: "Beste Belgische prestatie in Europa deze eeuw"

Club Brugge zorgde deze week voor een erg straffe prestatie. Blauw-Zwart plaatste zich immers voor ...

374
374
Geurtje aan uitschakeling Union: "Onbegrijpelijk van de VAR"

In de Europa League moesten de twee Belgische deelnemers donderdagavond het Europese toneel ...

218
218
'Mokio schrijft sprookjesboek: Europese knaltransfer wenkt'

Terwijl de zogenaamde 'Gouden Generatie' op zijn laatste benen loopt, werken momenteel verschillende ...

86
86
'Jutgla naar topcompetitie: Club legt prijskaartje vast'

De uitstekende prestaties in de Champions League heeft voor Club Brugge ook een nadeel. Zo dreigt de ...

1532
1532
TRANSFERUURTJE: 'Droomtransfer Talbi, Bayern wil jonge Belg'

De wintermercato is achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

471
471

Meer sportnieuws