Amallah en co komen met schrik vrij en ontsnappen uit Guinee

door
Amallah en co komen met schrik vrij en ontsnappen uit Guinee

Ook in Afrika staan er deze week kwalificatiewedstrijden voor het WK 2022 op het programma. Het Marokko van Standard-speler Selim Amallah en gewezen belofteninternational Ryan Mmaee zou normaal gezien maandag tegen Guinee spelen, maar die partij werd afgelast. In Guinee werd zondag immers een staatsgreep gepleegd.


Inmiddels zat de Marokkaanse ploeg wel al in Guinee, waar ze hun hotel door de onveilige politieke situatie niet konden verlaten. Maar nu zijn de Marokkanen toch weggeraakt, zo meldt VI. Ze zijn erin geslaagd het hotel te verlaten om op het vliegtuig te stappen.

"Sinds 10u 's ochtends horen we al geweerschoten", had bondscoach Vahid Halilhodzic verklaard aan L'Equipe. "We wachten op toestemming om naar de luchthaven te vertrekken. Het presidentieel paleis is niet zo ver van ons, maar volgens mij is er niet veel volk op straat. Ik heb soldaten over straat zien rennen."

Meest recent

Hayen waarschuwt stevig voor 'makkelijke' wedstrijd

Club Brugge staat er plots een stuk slechter voor in de strijd om de titel. Het raakte zondag niet ...

55
55
'Exit Ancelotti bij Real Madrid: exacte tijdlijn bekend'

Real Madrid ging zaterdagavond op pijnlijke wijze onderuit in de finale van de Copa del Rey. Het ...

37
37
Napoli profiteert van slipper Inter en wordt alleen leider

In de Serie A hebben Romelu Lukaku en Napoli zondagavond een grote stap richting de titel gezet. Ze ...

51
51
'Union toch met zorgen: twee sterkhouders out?'

Met nog vier speeldagen voor de boeg ligt Union stilaan helemaal op titelkoers. Ze hielden zondag ...

73
73
PSG speurt JPL af: wie staat er op de lijst?

Uitgerekend het seizoen na het vertrek van Kylian Mbappé zou weleens hét jaar van ...

97
97
Club Brugge krijgt nieuws over blessures Mignolet en Vanaken

Club Brugge heeft de voorbije dagen averij opgelopen. In de eerste plaats in de titelstrijd, want ...

833
833
Pocognoli weigerde eerst, maar gaat nu toch overstag

Nadat ze donderdag nog gingen winnen in het Jan Breydelstadion, is Union er zondag opnieuw in ...

117
117
'AA Gent heeft bijna beet: transfer van 10 miljoen'

AA Gent heeft de voorbije dagen klappen gekregen in de strijd om een Europees ticket. Het verloor ...

252
252
Nainggolan dompelt RWDM in rouw, Patro beleeft sprookje

Wat een zinderende avond hebben we achter de rug in de Promotie Play-Offs van de Challenger Pro ...

354
354
Hayen heeft duidelijke boodschap voor Talbi na misser

Club Brugge is er zondag niet in geslaagd om revanche te nemen voor de thuisnederlaag van enkele ...

408
408
Dramatische reeks KRC Genk: Fink heeft één hekelpunt

KRC Genk is aan een dramatische reeks bezig in de Play-Offs. Ze verloren met 0-1 van Royal Antwerp ...

396
396
Spanning troef: Club mist efficiëntie, Union koestert titeldroom

Ook na speeldag zes blijft onze competitie een echte nagelbijter. Na een wedstrijd waarin dat Club ...

210
210
Hasi komt met héél belangrijke Vertonghen-update

Gaat RSC Anderlecht dit seizoen Jan Vertonghen nog aan het werk zien op het veld? De ex-Rode Duivel ...

542
542
Chery na akkefietje met Penders: "We hebben gesproken"

Royal Antwerp FC won verrassend met 0-1 op het veld van KRC Genk. Ze speelden hun beste match in ...

234
234
Exit Dendoncker bij Anderlecht? Dit is zijn antwoord

Als Leander Dendoncker scoort, dan zijn het heel belangrijke goals. Hij trapte RSC Anderlecht naar ...

451
451
Liverpool kampioen na demonstratie, City naar bekerfinale

In Engeland stonden er om 17u30 twee zeer belangrijke matchen op het programma. Liverpool kon de ...

46
46
Union SG - Club Brugge: Brugse fans zien één heikel punt

Om 18u30 begon dé topper van deze speeldag in de Jupiler Pro League: Union SG - Club Brugge. ...

138
138
Anderlecht in finale-modus: Hasi benoemt drie uitblinkers

Een week voor de levensbelangrijke bekerfinale tegen Club Brugge, heeft RSC Anderlecht een extra ...

456
456
Frustratie neemt overhand: opvallend incident aan dug-out Genk

Het begint er meer en meer op te lijken dat de winnaar van de reguliere competitie voor de vierde ...

2103
2103
Genk bestolen in volle titelstrijd? "100 Procent penalty"

KRC Genk is het noorden helemaal kwijt in de Champions' Play-Offs. De winnaar van de reguliere ...

843
843

Meer sportnieuws