KRC Genk is aan een dramatische reeks bezig in de Play-Offs. Ze verloren met 0-1 van Royal Antwerp FC en boekten zo een 1 op 12. Bij Genk hadden ze reden tot klagen over beslissingen van de spelleiding. Thorsten Fink haalde dat aan.
Fink niet tevreden over twee fases
Antwerp kreeg een penalty in de eerste helft en kwam zo op voorsprong. De VAR kwam tussen. Daar kon voor gefloten worden, maar ook daar waren twijfels over. En dan was er nog de fase in de tweede helft, waar Genk ook wel een strafschop had moeten krijgen.
Fink haalde dat terecht aan bij Het Laatste Nieuws. "Het is nu al de vierde keer op rij dat we een lichte penalty tegen krijgen. Ik vraag respect voor de scheidsrechters, maar ik ben het niet eens met deze beslissing. Voor mij is dit te licht", zei hij over de penalty van Antwerp.
Genk moet zich herpakken
En dan was er nog de lange VAR-check voor mogelijk hands, die de Limburgers uiteindelijk géén strafschop opleverde. "Ik heb de beelden gezien en ik vond het hands. Het zit momenteel niet mee, maar we speelden ook niet goed - ik wil de schuld niet bij de refs leggen. We hadden niet de kalmte om uit de situatie te geraken", aldus de Duitser.
Bij Racing Genk zitten een aantal jongens in een mindere vorm en dat is net op het verkeerde moment. De Limburgers moeten zich de komende vier matchen herpakken. Ze spelen op verplaatsing bij Union SG, dan thuis tegen Club Brugge, nadien volgt een verplaatsing naar AA Gent en ze eindigen met een thuismatch tegen RSC Anderlecht.