Zeer verrassende wending in transferdossier rondom Thelin

door
Zeer verrassende wending in transferdossier rondom Thelin

Het Turkse Konyaspor heeft de transfer van Isaac Kiese Thelin opgeblazen. In een officieel statement maakte het duidelijk dat het management van de Zweed daarvoor de oorzaak was. Naar verluidt zou de makelaar van Thelin een hogere som hebben geëist dan dat er eerst werd afgesproken. 

Daardoor mag de Zweed een transfer richting Turkije alvast op zijn buik schrijven. Ook Anderlecht baalt ongetwijfeld bij de beslissing van Konyaspor. Enkel een aanbieding uit het Midden-Oosten zou nog kunnen soelaas bieden voor de overbodige Anderlecht-aanvaller. 

UPDATE 10/09

RSC Anderlecht leek Isaac Kiese Thelin van de hand te gaan doen. De Zweedse aanvaller sprak bij Aftonbladet over zijn transferdossier. Thelin ontkent het bericht van Konyaspor, dat meedeelde dat zijn makelaar meer geld vroeg. Volgens de spits zijn er andere redenen, maar meer wenst hij daar niet over te zeggen. 

Hij kwam wel met verrassend nieuws. "Als ik bij Anderlecht wil blijven, kan ik daar blijven. Ik heb een nieuw contract aangeboden gekregen, dus er zijn geen problemen tussen mij en de club, integendeel, er is vertrouwen tussen mij en Vincent (Kompany, nvdr.) en de club. Maar we zullen zien wat er gebeurt, een transfer naar het Midden-Oosten is ook niet uitgesloten", zegt de spits. Het valt dus af te wachten of de Zweed zal blijven, of alsnog verkocht gaat worden. Thelin ligt nog één jaar onder contract bij RSCA.

POLL: Is Thelin een goede invaller?

Meest recent

Ajax verdient evenveel als Anderlecht en Union SG samen

De Europa League gaat zijn laatste rechte lijn in. De Belgische ploegen liggen er al een tijdje uit. ...

25
25
NAC komt met statement over toekomst Hoefkens

Carl Hoefkens kende niet al te gelukkige passages bij Club Brugge en Standard. Sinds dit seizoen is ...

39
39
Klopp naar Real Madrid? Makelaar geeft hét antwoord

Jürgen Klopp staat momenteel onder contract bij RB Leipzig, waar hij een algemene functie heeft ...

30
30
Club Brugge laat twee smaakmakers NXT gratis gaan

Club Brugge heeft twee knopen doorgehakt. De Belgische landskampioen heeft meegedeeld dat twee ...

288
288
Vandenbroeck flikt het: "Ik ben helemaal leeg"

Zulte Waregem speelt volgend seizoen weer in de Jupiler Pro League. Jelle Vossen besliste de match ...

68
68
Messi spreekt: over Yamal, Guardiola, Barça en het WK

Lionel Messi praat niet vaak, maar als hij het doet dan is het wel uitgebreid. Vanuit Miami sprak de ...

53
53
Zulte Waregem en La Louvière beuken poort naar JPL open

In de Challenger Pro League werd vandaag beslist welke twee ploegen zeker zouden promoveren naar de ...

164
164
Vertonghen komt met straffe info over coach Kompany

Vincent Kompany is een steengoede coach en bij RSC Anderlecht, Burnley en nu ook Bayern München ...

171
171
Zulte Waregem slaat toe met eerste toptransfer

Zulte Waregem speelt vanavond voor promotie naar de Jupiler Pro League. Eén speler hebben ze ...

97
97
Opvolger Vertonghen: "Er is contact met Anderlecht"

RSC Anderlecht moet in de zomer twee verdedigers halen. Jan Vertonghen stopt, Adryelson (die te ...

306
306
Leko: "Hij zal Standard niet voor een appel en ei verlaten"

Bij Standard gaat er nog het een en ander gebeuren op de transfermarkt de komende maanden. Er zullen ...

106
106
Snel resultaat bij Anderlecht: of het kot staat in brand

Besnik Hasi is terug als coach van Anderlecht en dat zorgt voor heel wat beroering. Ondanks zijn ...

154
154
"Ik sprak in 2024 enkel met Club Brugge voor een job"

Francky Dury is al een tijdje uit beeld nadat hij Zulte Waregem verliet. Ondertussen is het ...

239
239
KRC Genk haalt slag thuis: contract tot 2027

KRC Genk verloor de afgelopen weken talenten aan RSC Anderlecht en ook Club Brugge lijkt met een aan ...

182
182
Drama duurt voort bij Anderlecht: einde seizoen aanvaller

De blessurelast bij RSC Anderlecht is ongezien hoog en het wordt er niet beter op. Besnik Hasi heeft ...

311
311
Fink onthult plan versus Union: Karetsas weer op de bank?

Na de nederlaag tegen Club Brugge hoopt KRC Genk tegen Union de rug te rechten. Thorsten Fink kreeg ...

83
83
'Club Brugge slaat slag in Genk maar vangt bot in Gent'

Club Brugge heeft haar zinnen op de dubbel gezet, maar achter de schermen maakt men in Westkapelle ...

316
316
Penders dropt hint over verlengd verblijf bij KRC Genk

KRC Genk moest vorige week lang haar meerdere erkennen in Club Brugge, dat uiteindelijk wel een ...

176
176
Hasi velt verdict over akkefietje Dolberg en Hazard

Tegen de drie titelkandidaten bleek Anderlecht niet opgewassen, maar in eigen huis tegen Antwerp is ...

204
204
Antwerp & AA Gent verschaffen update uit ziekenboeg

AA Gent boekte vorige week een eerste zege op het veld van Antwerp, dat zelf nog steeds met lege ...

147
147

Meer sportnieuws