Kritiek op wedstrijdleiding: "Keer op keer beetgenomen door Verstraete"

door
Kritiek op wedstrijdleiding:

Antwerp FC startte woensdagavond vrij matig in de inhaalwedstrijd tegen KRC Genk en kwam ook al snel op een achterstand te staan. Maar de reactie van de Great Old mocht gezien worden. Zo werd de scheve situatie volledig omgebogen, in de tweede periode liep de Great Old zelfs uit tot 4-1.


Bij de thuisploeg speelden enkele sterkhouders dan ook een goede partij. Met name Birger Verstraete was van goudwaarde voor de ploeg van coach Brian Priske. Hij bikkelde stevig op het middenveld, scoorde zelf met een knappe vrije trap en lag ook nog eens aan de basis van het derde Antwerpse doelpunt. Maar de prestatie van de middenvelder had ook een keerzijde. Zo liet Verstraete zich bij bijna elk verloren duel vallen, in de hoop alsnog een fout af te dwingen.

Regelmatig ging het daarbij om duidelijke schwalbes, maar de tactiek van Verstraete werkte wel. Op deze manier dwong hij onder meer de vrije trap af waaruit hij ook scoorde. Scheidsrechter Bram Van Driessche liet zich dus regelmatig vangen en dat leverde hem heel wat kritiek op de sociale media op. Ook analist Francky Van der Elst toonde zich scherp. "Is dat de eerste keer dat Bram Van Driessche Verstraete ziet spelen ? Laat zich keer op keer beetnemen", klonk het op Twitter.

POLL: Verstraete had minstens één keer geel moeten krijgen voor schwalbe ...

Meest recent

Opvallende Antwerp-evolutie Vincent Janssen: “Nog 5 jaar”

Vincent Janssen begon als spits bij Royal Antwerp FC, maar inmiddels heeft hij al op elke positie ...

18
18
'KAA Gent-publiekslieveling onthult toekomstplannen'

Matisse Samoise heeft zijn contract verlengd bij KAA Gent. Het jeugdproduct van de Buffalo’s ...

20
20
Vader Talbi doet boekje open over KBVB: "Vraiment triste"

Chemsdine Talbi is dit seizoen volledig ontploft bij Club Brugge. Vooral in de Champions League ...

207
207
‘Recordbrekend bod van 350 miljoen (!) op Real Madrid-ster’

Vinicius Junior liep dan wel de Gouden Bal mis aan Rodri, de Braziliaan wordt gezien als ...

67
67
Seys denkt groots bij Club Brugge: "Misschien met een bonus..."

Club Brugge neemt het in de volgende ronde van de Champions League op tegen het Engelse Aston Villa. ...

172
172
Sadiki geeft dé reden voor vertrek bij Anderlecht

Noah Sadiki speelt zondag met Union SG op het veld van RSC Anderlecht. Dat blijft altijd een ...

176
176
Mazzu uit straffe ambitie: "Alles is mogelijk"

STVV pakte in het slot nog een oververdiend punt tegen KV Mechelen. De Kanaries schieten daar echter ...

94
94
Flames-bondscoach Gunnarsdottir: "Ik kan wel huilen"

De Red Flames stonden op het punt om een geweldige stunt te realiseren. Ze gingen minuut 90 in met ...

57
57
Nieuwe mokerslag KVM: "Als ik daar veel over zeg, komt het niet goed"

KV Mechelen heeft vrijdagavond wederom een zware tik gekregen. De Mechelaars gaven op eigen veld ...

150
150
Chery scherprechter in titelduel: "Hij is de beste bij Club"

Behoudens een onwaarschijnlijke ommekeer, zal Antwerp FC ook dit seizoen weer deelnemen aan Play-Off ...

489
489
Ongezien! Stoppen slaan door bij Hasi, spelers moeten ingrijpen

Nog geen week na de cruciale overwinning op het veld van Union SG, heeft KV Mechelen opnieuw steken ...

497
497
'Club-fiasco niet zonder gevolgen: sterspeler weg bij Atalanta'

Atalanta BC incasseerde afgelopen dinsdag een mokerslag door uit de Champions League gewipt te ...

269
269
'Knaltransfer Club in stroomversnelling: Juve opent gesprekken'

Club Brugge is bezig aan een uitstekende campagne in de Champions League. Logischerwijs hebben ...

690
690
'Harde keuzes Hubert: revelatie in problemen bij Anderlecht'

RSC Anderlecht sneuvelde donderdagavond tegen Fenerbahçe in de Europa League. Een ...

490
490
Storck verrast bij KV Kortrijk: "Beter dan toen"

KV Kortrijk stelde Bernd Storck voor als de nieuwe trainer. De coach moet de Kerels in de Jupiler ...

106
106
Ophef na KV Mechelen - STVV: Hasi woedend op supporter

Een bijzonder pover KV Mechelen speelde 1-1 tegen STVV. De Maneblussers speelden amper iets klaar en ...

472
472
Anderlecht baalt: twee Genk-parels glipten door de handen

KRC Genk is al vele jaren een van de voorbeeldclubs in België inzake jeugdopleiding. De ...

543
543
STVV zadelt KV Mechelen alsnog met kater op

Om 20u45 stond er onderaan het klassement een bijzonder belangrijk duel op het programma: KV ...

128
128
Fink waarschuwt: "Moeilijk om hen te verslaan"

KRC Genk is aan een zeer goed seizoen bezig in de Jupiler Pro League. Ze staan acht punten voor op ...

219
219
RSCA-revelatie: "Voel me meer op mijn gemak op die positie"

Bij RSC Anderlecht heeft Thomas Foket een probleem. Hij is de nummer drie op de rechtsachterpositie. ...

268
268

Meer sportnieuws