Standard mist twee belangrijke pionnen tegen OH Leuven

door
Standard mist twee belangrijke pionnen tegen OH Leuven

Standard hoopt komend weekend aan een nieuw hoofdstuk te kunnen beginnen. De Rouches hebben met Luka Elsner een nieuwe trainer gevonden en die begint meteen met tabula rasa ten opzichte van het werk van zijn voorganger Mbaye Leye. De Sloveen draait ook meteen enkele stevige beslissingen terug.


Tegenover La Dernière Heure bevestigde hij dat hij opnieuw rekent op Mehdi Carcela en Noë Dussenne. De twee ervaren pionnen waren door Leye opzijgeschoven, maar Elsner wil dat zij weer een leidersrol gaan opnemen binnen de ploeg. Daarvoor rekent hij ook op Arnaud Bodart, die de nieuwe aanvoerder wordt. Hij neemt de band over van Laifis.

Daarnaast mag ook William Balikwisha zich opnieuw bij de A-kern melden. Boljevic kreeg de voorbije dagen ook de kans om zich op training te bewijzen, maar hij moet toch weer terugkeren naar de U21. Daar blijft hij voorlopig samen met Maxime Lestienne, in wiens situatie er geen verandering komt. Elsner gaf wel aan dat die keuzes niet definitief zijn en dat de situatie wekelijks kan veranderen.

UPDATE 16u30

Standard zal aan zijn nieuwe hoofdstuk moeten beginnen zonder twee sterkhouders. Zo weet Het Nieuwsblad dat Kostas Laifis en Gojko Cimirot verstek moeten laten gaan voor het thuisduel tegen OH Leuven. Laifis is al even out met een blessure aan de quadriceps die hij een tijdje geleden opliep. Cimirot zal dan weer onbeschikbaar zijn door last aan de kuit, meldt de krant. Zo mag Elsner al meteen aan het puzzelen slaan bij zijn eerste competitieopdracht aan het hoofd van de Rouches.

POLL: Wint Elsner zijn eerste match als coach van Standard?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Jashari, Kompany wil Anderlecht-poulain'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
OHL-mysterie: “Vlak voor Charleroi verrassende epidemie”

Oud-Heverlee Leuven zat vlak voor de match tegen Sporting Charleroi met de handen in het haar. ...

19
19
Club Brugge pakt uit met terugkeer publiekslieveling

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. De ...

139
139
Vandenbempt snapt niets van KRC Genk: "Heb ik moeite mee"

De titelstrijd in de Champions Play-Offs staat op het punt los te barsten. Peter Vandenbempt gaf ...

181
181
Vadis geeft bizarre reden voor nieuwe opvallende uitdaging

Vadis Odjidja (36) gaat aan de slag bij Eendracht Aalst Lede. De voormalige speler van onder meer ...

47
47
Mika Godts sneert naar Anderlecht én KRC Genk

Mika Godts maakt dit seizoen het mooie weer, maar de Belgische buitenspeler speelde in het verleden ...

124
124
Gewild toptalent drukt hoop Rode Duivels helemaal de kop in

De Rode Duivels hebben een eerste interlandperiode onder bondscoach Rudi Garcia achter de rug. De ...

113
113
AA Gent rekent op 'parel in PO's': "Mooie kans voor hem"

AA Gent heeft na vele jaren eindelijk weer de Champions' Play-Offs weten te halen. De Buffalo's ...

163
163
Fink lacht tanden bloot: "Gunde ik geen andere trainer"

KRC Genk begint op een wolk aan de Play-Offs. De internationals kenden prachtige momenten, Genk is ...

82
82
Hasi analyseert Club Brugge: "Dat hebben ze allemaal"

RSC Anderlecht maakt zich klaar Besnik Hasi 2.0. Kan de coach Paars-Wit naar een mooi einde van het ...

238
238
Brazilië grijpt keihard in: bondscoach vliegt na afgang

In de Zuid-Amerikaanse kwalificatiecampagne voor het WK 2026, maakte Brazilië tot dusver niet ...

36
36
Thorgan onthult: "Welke speler van Club ik bij Anderlecht wil?"

RSC Anderlecht vat zondagmiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs aan met een bezoek aan Club ...

473
473
Boskamp helemaal overtuigd: "Zij pakken de titel!"

Dit weekend is het eindelijk zover, dan barsten de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League in ...

780
780
'Kompany gaat vol voor Anderlecht-reünie van 70 miljoen'

Vincent Kompany stoomt zijn spelers bij Bayern München momenteel klaar voor de ontknoping van ...

226
226
'Zomertransfer Dolberg krijgt vorm: eerste club in actie'

RSC Anderlecht wil zich in de komende weken verzekeren van een Europees ticket via de Champions' ...

425
425
'Club houdt hart vast: bliksemvertrek Jashari plots concreet'

Club Brugge vat dit weekend in de Champions' Play-Offs zijn queeste aan om voor de 20ste keer uit de ...

772
772
Rits waarschuwt concurrentie: "Als we dat doen…"

RSC Anderlecht wil in de Champions’ Play-Offs iedereen verrassen, maar dan zal het een pak ...

254
254
Storck panikeert niet ondanks problemen: "Heb een plan"

KV Kortrijk staat voor héél cruciale weken. De Kerels moeten aan de bak in de ...

149
149
Vadis Odjidja verrast iedereen met nieuwe Belgische club

Het was al een hele tijd stil rondom Vadis Odjidja. De middenvelder leek geruisloos te stoppen, maar ...

386
386
Charleroi blijft gefrustreerd achter tegen tienkoppig OHL

OH Leuven en Sporting Charleroi openden vanavond de Play-Offs. Wie kon de leiding nemen in de Europe ...

62
62

Meer sportnieuws